Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként voltak fontos...

Felnőttként voltak fontos játékaid,úgy,hogy még nem volt gyereked?

Figyelt kérdés
lenéztek miatta? nő vagyok egy fekete kislánybaba amit mamámtól kaptam ,fontos volt nekem,23-24 évesen is vettem plüssöket( az élethű állatokat gyűjtöttem. vagy disney plüssök),de a rokonok hülyének néztek miatta. társasokkal is játszottunk haverokkal,monopoly,dallas,ki nevet a végén,uno,solo,. spárnál laktam,megvettem a garfield albumokat és a matricákat gyűjtöttem bele,úgyis mindig kapok a pontokért,és tanulni lehet a könyvből. ,egy anyukával cserélgettük,ki is mondta,hogy furcsának találja,hogy magamnak gyűjtöm,neki pici babája volt,és ő" neki gyűjti" szerinte az rendben van.most 2 fiam van imádom,hogy tininindzsa és toy story figurákat vehettem,hiányzik,hogy pónilovakat vehessek :p vannak fontos játékaid amit kaptál vagy vettél?
márc. 27. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez bájos. Nekem a mai napig megvan pár régi gyerekkori plüssöm, amik fontosak számomra. Felnőtt férfiként is. Nyilván nem velük alszom, de szép helyük van. Illetve pár műanyag állatot is megőriztem, amiket ma már sajnos nem csinálnak, meg persze az egész lego gyűjteményt.
márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány régi plüssöm, amik kb velem egyidősek, szóval 30 éves plüssökről beszélek. Apa sokat volt külföldön és néha hozott egyet-egyet az adott országból, amíg együtt éltünk, azok is megvannak. Van Tigrisem (a Micimackóból) amit még a párizsi Disneylandben kaptam amikor ott voltunk kb 10 éves koromban, az is jó emlék.

Így felnőttkorból csak 1-2 van, egyszer egy haveromtól kaptam egy galamb plüsst mert sokszor mondtam, hogy imádom a galambokat, tartanék is tök szívesen (ezt a sima városit) :D Egy olyat kaptam.

De így magamnak nem szoktam nagyon venni ilyesmiket. Társasjátékozni mi is szoktunk barátokkal, kártyázni is, ez szerintem teljesen átlagos felnőtt közösségi hobbi. Magamnak puzzle-t akarok majd venni, exemmel puzzleztünk néha de elvitte őket😂

márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1# Jaaaj igen, régen baromi jó műanyag játékok voltak, minőségiek, a mostaniak azokhoz képest a retardált, gagyi verzió. Azokból mondjuk nem sok maradt meg, csak egy teknős, fogalmam sincs honnan van, de nagyon élethű, meg egy pici ló, amit az óvodából loptam😃
márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van két plüssöm. Az egyik óvodás korom óta megvan. A másik általános iskolás korom óta. Elmúltam 40. Nem fogok soha egyiktől sem megválni. Nem zavarnak senkit sem.

Társasjátékok is vannak itthon. Szerintem ez sem különös, sok felnőtt játszik társassal.

Ha meg kifejezetten gyűjtesz valamit, akkor az kvázi egy hobbi, elfoglaltság.

márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kötődöm tárgyakhoz, gyerekként sem és felnőttként sem. Annyit költöztem már életemben, hogy semmi nincsen meg a régi játékaimból, kedves könyvek, amiket gyerekként olvastam vannak még a szülői házban (pl. Trazan sorozat, Verne Gyula könyvek).
márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, többnyire amúgy plüssök, de társas-, és kártyajáték is van ilyen. Általában számomra kedves embertől kaptam őket, és/vagy emlék miatt fontosak számomra.
márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Öhm a dragon ball posztereim, és a Pokemon tazóim fontosak.

Gyerekként Matchbox őrült voltam, azok már nem érdekelnek, de a Kinder meglepetéseket, a mai napig szeretem.

Meg a műanyag dínó figurákat.

márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pokemon tazók nekem is megvannak és kinderek gyerekkoromból vagy 100,mikor még egész figurák is voltak,mostaniak sajna nem tetszenek. vackok,ami szétmegy össze se lehet rakni és lassan 500 ft. minecraft figurákat és mancs kutyákat gyűjtjük még a fiammal.
márc. 27. 12:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azokat szerettem, amiket nem kellett össze rakni.

Oroszlán, krokodil figurák, szóval ilyenek.

A tazókat is megtartom, mert gyerekkorom legszebb időszakát elevenítik fel. :)

márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy óriási sárga monyon-om, férjemtől kaptam :D Attól nem válok meg!
márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!