Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem azok? A...

Tényleg nem azok? A szuperérzékenyeket gyakran sértődékenyeknek állítják be, akik mellett lehetetlen létezni, mert mindenki retteg, hogy éppen milyen reakciót váltanak ki belőlük. fontos tisztázni, hogy ez nem sértődékenység, hanem

Figyelt kérdés

márc. 18. 20:18
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
hanem szuperérzékenység, ami között óriási különbség van. Mikor valaki túlzottan sértődékeny, akkor magára vesz mindent, dacos és haragszik mindenkire
márc. 18. 20:18
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
Ez mentális probléma.
márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Értjük, de attól még el kell fogadni, hogy nehéz velük létezni. Az önkritika nem árt.
márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%

A mentálisan éretlenek a sértődékenyek, aki nincs rendben magával.

A szuperérzékenység egy szenzitív állapot több ingert fel tud dolgozni az idegrendszer a tapintástól kezdve az emberi érzelmek érzékeléséig. Ezt meg kell tanulni kezelni.

márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

#3

amit írt az igaz, el kell fogadniuk, hogy ehhez nincs végtelen türelmük az embernek.


Nem lehet végtelenségig aszt figyelni , hogy mit mondasz, hogy mondod milyen hangnemben, milyen szavakkal, h jajj csak meg ne bántsd csak félre ne értse. Ezt nem lehet hosszútávon elviselni.


Muszáj változnia az illetőnek és ha egyedül nem megy akkor segítséggel. Különben egy nap nem lesz senkije és teljesen egyedül marad.

márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ez inkább áldás, mint átok mármint a szuperérzékenység.
márc. 18. 20:33
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
6# Nagyon tévedsz.. Én egy szuperérzékeny autista vagyok. Hidd el, ez egy átok és az ember szenved tőle. Semmi jó nincsen ebben.
márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Én az ilyen embereket kizárom az életemből. A hiperérzékenység az ő megoldatlan problémájuk, nekik van vele dolguk, nem nekem. Irreálisnak tartom azt az elvárásukat, hogy minden egyes szavam, mozdulatom, pillantásom előtt pörgessem végig a fejemben, hogy ez vajon milyen lehetséges reakciókat, érzelmeket válthat ki belőlük és próbáljam kitalálni, hogy megsértődnek-e majd vagy sem?


Kizárt! Ha bunkó vagyok, sértődjenek meg, küldjenek el az anyámba, rendben van. De ha nem vagyok az, hanem teljesen normálisan beszélek és viselkedek velük, de nekik valami apróság nem tetszik és ezen vérigsértődnek, akkor menjenek a p.csába és hagyjanak engem békén. :D

márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Akkor téged nem bántott meg, senki vagy nincsenek érzelmeid nem tudod hogy rossz érzés én nem vagyok ilyen, mármint, szuperérzékeny de ez ugyanúgy rossz érzés nekem és nem mentális beteg aki, dühös és sértődékeny
márc. 18. 20:46
 10/36 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A szuperérzékenységet rosszul éli meg az egyén és a környezete is. Sokkal nehezebb így az élet. Nekem agyi bajom van.
márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!