Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként voltak fontos...

Felnőttként voltak fontos játékaid,úgy,hogy még nem volt gyereked?

Figyelt kérdés
lenéztek miatta? nő vagyok egy fekete kislánybaba amit mamámtól kaptam ,fontos volt nekem,23-24 évesen is vettem plüssöket( az élethű állatokat gyűjtöttem. vagy disney plüssök),de a rokonok hülyének néztek miatta. társasokkal is játszottunk haverokkal,monopoly,dallas,ki nevet a végén,uno,solo,. spárnál laktam,megvettem a garfield albumokat és a matricákat gyűjtöttem bele,úgyis mindig kapok a pontokért,és tanulni lehet a könyvből. ,egy anyukával cserélgettük,ki is mondta,hogy furcsának találja,hogy magamnak gyűjtöm,neki pici babája volt,és ő" neki gyűjti" szerinte az rendben van.most 2 fiam van imádom,hogy tininindzsa és toy story figurákat vehettem,hiányzik,hogy pónilovakat vehessek :p vannak fontos játékaid amit kaptál vagy vettél?
márc. 27. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a turbó rágóban való kocsis képek.

Na azokból kb 500db van.

márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, vannak fontos plüsseim, amiket felnőttként kaptam. Nem csak a gyerekeknek "jár". Pont a múltkor beszéltük párommal, hogy ha legközelebb megy a szüleihez, elhozza a padlásról a legóit mielőtt az anyja azt is odaadja a húga gyerekének. Nekem sose lehetett legóm, neki meg szimplán hiányzik.
márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tazóim nekem is vannak, de sajnos nem az eredetiek, pedig máig megvan az emlék, hogy a legelső (!!) tazós csipszemben kettő is volt, ráadásul rögtön egy Pikachu és egy Jigglyipuff :D

De az eredetiek eltűntek, viszont később, kb 20 évesen rendeltem egy rakást jófogásról, szóval majdnem mind megvan, azokat ugyanúgy őrzöm, mintha a gyerekkori gyűjteményem lenne.

márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!