Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mer valaki 12 éve...

Miért nem mer valaki 12 éve fizetésemelést kérni?

Figyelt kérdés

Feleségem. 12 éve van a cégnél. Diplomás, 2 idegen nyelvet használ a munkája során és 325 ezer forint nettót keres. Ugyanebben a munkakörben 600-700 ezer nettó manapság a fizetés. De ő nem mer emelést kérni. Csak az inflációs minimumokat adják meg neki automatikusan minden évben. Így lett a 2012-es 180 ezerből ez a 325. Apja gyári munkás, 8 általánossal többet visz haza. Folyamatosan keresik más cégektől de elutasít mindenkit. Neki itt jó, itt megszokta, itt mindenkit ismer. Képes lenne ezzel a fizetéssel innen nyugdíjba menni. Anyagi problémáink is vannak, én már hétvégén másodállásban vagyok. Neki nem kellene többet dolgoznia, ugyanezért a munkáért máshol annyit kapna, amennyi járna! Most már ott tartunk, hogy én menjek inkább Ausztriába dolgozni, hogy megéljünk. Ahelyett, hogy pár utcával arrébb lévő céghez átmenne dupla fizetésért, ugyanannyi munkára.

Mindenhogy próbálok hatni rá, de nem akar váltani és emelést se kér! Munkahelyen mindenre azt mondja, neki ez így jó, mosolyog, jópofizik.


márc. 28. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Visítok a röhögéstől :D :D :D :D
márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!