Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan felhasználó...

Miért vannak olyan felhasználók, akik kb minden kérdésnél rárepülnek az emberre privátban?

Figyelt kérdés

Van egy-két felhasználó, akik napi szinten írnak levelet, akármilyen témában válaszolok.


Nem tartják ezt szánalmasnak?


Ha ti is tapasztaltátok ezt, akkor ne írjatok nyilvánosan itt neveket légyszi!



márc. 28. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért csinálják, mert semmi következménye nincs. Az életben valószínűleg nem tudnak máshogy érvényesülni, itt a neten viszont korlátlanul lehet próbálkozni. Arctalanul-névtelenül nincs lebukás sem számonkérés, így többet is megengednek maguknak, mint amit élőben biztos nem tennének meg.
márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én csak ismerkedni vágyó férfiaktól kapom meg ugyanazt a sablonüzenetet időnként. Ugyanaz az üzenet szinte szóról szóra, ugyanattól a felhasználótól, amit már megkaptam az elmúlt 365 napban vagy 10x😂 Illetve múlt idő, mert nemrég meguntam és letiltottam ezt a pár felhasználót.
márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Egy mostanában nagyon rákattant erre a témára, így tiltottam. Többnyire a saját igazát hajtják, vagy mivel tetszik valamiért a válaszunk, így megerősítést akar adni (vagy önmagának), hogy ő is így/hasonlóan gondolkodik. Ennek viszont nincs értelme, mert ha válaszol is az ember, akkor meg mintha nem történt volna semmi, visszábbfog a privizésből.

Többször, amit leír priviben az egyed, azt a közös plattformra is ráírhatná.

márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Atya ég!

Én is kaptam ugyanattól a férfitól már többször ugyanazt az ismerkedős üzenetet.


Viszont most már egy-két embertől frászt kapok.

Van aki minden témában ír privit: "Szia, mióta van jogsid?" " Szia, kevés barátod van"?


Ezekre van aki válaszol amúgy??

márc. 28. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem eleve át kellene alakítani a gyakorit, hogy a kérdések maguk is pontozhatóak legyenek és a privát üzeneteket is lehessen jelenteni, probléma esetén pedig azonnali kitiltás járna.
márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Én csak írok nevet.


Volt egy kérdező aki eleve olyan kérdéseket tett fel, amiből egyértelmű volt, hogy teljesen nyámnyila, teszetosza, megalkuvó alak.


Privát pedig ilyeneket írt: Box 1v1, Gyere pakolj fel ha ilyen kemény vagy 🤼‍♀️


Ja és a neve: hokikirály

márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én azt szeretem, amikor teljesen egyszerűen bizonyítható dolgokról van szó. Például egy soha nem repült 2. vh-s magyar repülőgépről állította a kérdező, hogy a világ legjobb gépe volt.


Össze vissza linkelgetett mindenfélét, az általa linkelt fotót, miszerint a gép létezik, 5 perc alatt megcáfoltam, hiszen az egy jól sikerült fotómontázs volt egy makettről amiről fórumokon voltak fent eredeti képek.


Erre a reakció privát: Ennyire hülye vagy? Nézzél ilyen gépekről videókat, ne a játékboltok drónjait csipázzad!


Szóval ja, vicces amikor igyekszel érdemben kommunikálni egy dedóssal.

márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darius- ***** válasza:
81%
Nekem egy sem ír
márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
6# Ő szokta a felnőtt kapcsolatokban gyártani a kérdéseket a mamahoteles meg szarul kereső nőkről. Nekem is írt egyszer amikor egy ilyen kérdése alatt vitáztunk😂
márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem is megtalálnak héba-hóba, és szintúgy ilyen "Szia! Hány barátod van?", "Szia! Mióta vagy egyetemista?" szintűekkel.

Szerintem csak beszélgetni szeretnének, ennyire, és a válaszunkból kiragadnak valamit, amit jó beszélgetésindítónak gondoltak, aztán úgy vannak vele, hátha sikerrel járnak.

márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!