Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan felhasználó...

Miért vannak olyan felhasználók, akik kb minden kérdésnél rárepülnek az emberre privátban?

Figyelt kérdés

Van egy-két felhasználó, akik napi szinten írnak levelet, akármilyen témában válaszolok.


Nem tartják ezt szánalmasnak?


Ha ti is tapasztaltátok ezt, akkor ne írjatok nyilvánosan itt neveket légyszi!



márc. 28. 21:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10: Igazad lehet.


Egy másik témakörbe írtam ki korábban kérdést, amire jött egy normális privát válasz. Válaszoltam neki én is, majd írtam, hogy szép napot! Erre felkapta a vizet, hogy én most elzavarom őt, mert nagyon úgy tűnik és hogy lehetek ilyen. (???)


De olyan is volt itt ebben a témakörben, hogy elkezdtem valakivel levelezni. Egy ideig normális volt. Aztán én dolgoztam ugye, nem tudtam válaszolni, csak este. Ezen felháborodott, hogy látja nem akarok vele beszélni.


Az a baj nekem ezekhez már nincs se kedvem, se türelmem.

Értem, hogy valaki itt ül reggeltől estig és privátokat írogat, de nem mindenkinek ennyi az élete.

márc. 29. 12:03
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálom, hogy neked is, Kérdező, hasonlóan nem túl kellemes tapasztalataid vannak az itteni privátozókkal. De még ezek mellett is biztos vagyok abban, hogy azért még mellettük is lehetnek rendesek is. Csak ritkábban.


Sajnos nagyon frusztrált egy rakat ember, akik, valamilyen okból, ezen az oldalon hatványozottan vannak jelen. Ez a "szép napot-os dolog" szerintem is elég fura, mármint, indokolatlanul hevesen reagált rá az illető.

A másik példa, sajnos, velem is megesett már. Nem is egyszer, pedig még az elején leszögeztem, hogy nem mindig tudok hamar válaszolni, amit akkor még elfogadott a másik fél, vagyis, inkább úgy mondom, hogy tök normálisan állt hozzá. Akkor még. A vége nekem is az volt, amit te is írtál.


Az utolsó két sort pedig átérzem:/

(#10 voltam)

márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom, hogy szinte ugyanígy jártál mint én!


A szép napot szöveget nem is rosszból írtam és nem is elküldés miatt. :D Pont, hogy kedvesen akartam írni valamit a szövegem végére. :D


Nagyon furák itt az emberek. Az esetek többségében meg sem nyitom már a priviket. Ételek témába írtam ki kérdést, aztán teljesen indokolatlanul egy olyan trágár üzenetet kaptam privátban, hogy csak lestem. Nagyon rossz élete lehet azoknak az embereknek, akik ilyenekhez folyamodnak.


Viszont vannak normálisak is elvétve abban biztos vagyok. Úgy látom te is egy értelmes ember vagy. :) Úgyhogy talán még van remény!

márc. 29. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!