Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha 5 hónap alatt...

Mit tegyek, ha 5 hónap alatt már a 3. pszichiáter akar átküldeni a kollégájához aki tud segíteni mert ő nem?

Figyelt kérdés

Odáig jutottam, hogy tavaly novemberben elkezdtem pszichiáterhez járni hosszú leírni, hogy mik a problémáim, de lényeg, hogy egyik sem vállal, mert ők nem tudnak megoldást de a kollégájuk erre szakosodott és tapasztaltabb.


Komolyan odáig jutottam, hogy nem akarok tovább élni, és pszichiáterhez sem volt semmi kedvem, de senkim nincs, ezért is mentem el.


De mit lehet tenni, ha ez sem segít? Úgy érzem elértem a végére mindennek.


márc. 28. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért azt leírhatnád, hogy mi a baj, sokszor már az is segít, hogy megbeszéled másokkal.
márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

12 éve szó szerint senkim nincs


Minden élő ember untat az összes.


És minden, a sport a természet, a filmek a zene, minden létező munka, állatok minden unalmas.


Minden szó ami kijön az emberek szájából nem érdekel, senki nem tud érdekelni.


A fejemmel is elégedetlen voltam bazinagy orrom is volt azt megműttettem 25 évesen. Ezzel anno annyit értem el h lett pár kapcsolatom De!! Csak feleségwknek, kapcsolatban lévő nőknek kellettem mindig.


Egyedülálló nőknek soha


De őket is meguntam.


Öngyilkosság minden nap eszembe jut. És néha az is, hogy előtte felszabdaljak néhány embert.


Nem értem, hogy jön el a reggel az este nem értem, hogy telik el egy nap csak észre veszem, hogy egy másik van

márc. 28. 22:18
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom általánosnak hangzik a gondom.


Ja adtak már gyógyszereket is de nem válltak be.


Csak segítettek h tudjak aludni mert az sem megy.

Ja 37 éves férfi vagyok.


A pszichiátrek voltak az utolsó reményeim.

márc. 28. 22:24
 4/9 anonim ***** válasza:
depresszió
márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Sok közös van bennünk. 38 leszek idén, de nem volt még párkapcsolatom. Csak prostiknál voltam, de ők mindig kedvesek voltak velem. Én is mindig kifogtam a problémás nőket, viszont a szex kevés a boldogsághoz. Én us sokmindent unok.


Hogy mi tart életben? A remény. Az, hogy tudom, vannak olyan nők, akikkel az egész életemet leélném szeretetben, békességben. És az, hogy meg szeretnék tanulni programozni, hogy egyszerű, de számomra fontos játékokat készítsek. A munkámat is szeretem, mindjuk a kollégákat utálom, mert tanulatlan, tirpák emberek, akik kb. egyik hónapról a másikra élnek, de tudod mit, ez legyen az ő gondjuk. Én folyamatisan képzem magamat, és pont ez a legszebb a felnőtt létben: azt csinálsz, azt tanulsz, anit csak akarsz. Ez a legszebb benne. Kritizáljanak csak, pont lesz.rom.


Remélem segítettem. Ja és vegyél magadnak egy tortát csak úgy és edd meg az egészet néhány nap alatt. A egyik legszebb dolog a felnőtt létben az, hogy akkor eszel tortát, amikor akarsz. Hidd el, segíteni fog. ;)


Cheers, Zsolti

márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: én is 37 vagyok, lol.
márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tortát?


Az sem szeretném ha elhíznék.


De köszönöm Zsolt :)


Pláne, hogy ilyen részletesen írtál

márc. 28. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
ez depresszió. Milyen gyógyszereket próbáltál eddig?
márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ejj. Van akkor baj nem kevès.

Öngyi ne legyèl ,mert túl sokra nem mèsz vele.

Ezek a mostani pszichológusok meg...


Állj át uűlèlő módra egy darabig.


Amúgy most ilyen ördögi körbe vagy. Azèrt nincs barátosnő mert magadalatt vagy. Ès azèrt vagy magadalatt mert nincs nő.


Megnyugtatáskèpp,, nekem van nő ,de a családjd ,meg az állandó siettetès ès pènzköltès miatt meg csak a stressz bassza szèt az embert.

Egy jótanács. Ne vedd magad körbe folyton panaszkodó emberekkel. A nethírek is csak stresszelik az embert. A Fb n meg csak a marakodás megy. Tedd le ezeket az èletedből ès fèlsiker. Aztán minden nap csak egy kis plusz optimizmus.

Amugy meg 100èv múlva nem mindegy mi volt ?

márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!