Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagy túlérzékeny az...

Ha nem vagy túlérzékeny az emberekre, nem irritálnak/idegesíted fel magad, hogy csinálod? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogy maradjak magabiztos/nyugodt függetlenül hogy irritáló veled az adott ember?


Hogy ne vegyem magamra, hogy ne irritáljanak az emberek bizonyos esetekben? Akar itt is, akar a való életben? Te hogy csinálod?


Példa itt az oldalon is akár, felteszel egy kérdést, de 1-2 tuskó kiadni jön a saját frusztrációját, sokszor még jobban belerúg a kérdezőbe. Van hogy pusztán a stilussal pl lehülyéz, hasonlók. Ilyenkor elmegy a kedvem.

(Más direkt nem látogat ilyen fórumokat pl, de én 1-2 válaszadótól meg komolyan tanultam itt pár dolgot már, ezért megéri néha kérdezni)


De eleve, az emberek annyira irritálóak tudnak lenni sokszor, akar munkahelyen, utcán.


1-2 ilyen: felszínesek, vagy Néhányan a saját bizonytalansagukat azzal akarják kompenzálni hogy téged próbálnak lehúzni a gyengébb pontodba kapaszkodva. De lehet akar szimplán arrogáns.. Tudálékos, ítélkező, stb stb.


Ezek engem idegesitenek, az emberek is. Ha rosszabb passzban vagyok rosszul esik..


Azt szeretném elérni, hogy ne zökkentsenek az ilyen emberek ki. Ne bizonytalanítsanak el, ne essen rosszul adott beszólás, tehát egy belső nyugalom és rezíliancia.


Ebben a témában bármi hasznos, amit tudsz ajánlani, akar saját tapasztalat, módszer, akar belinkelni könyvet, videót, cikket?



márc. 29. 05:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a példám, és várom a levezetésedet, hogy miért hiteltelen. Nem azt mondom hogy az a jó ha alpári módon beszélsz a másikkal, és degradálod, de attól függetlenül hogy milyen a stílus, lehet igaza.
márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Es azok mindig kisebbsegi komplexek es erőfölényt akarnak maguknak.
márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

21 mert önbecsülést rombol!


Ha vki eletét mented pl akkor mi a sz.rnak kell a földbe is döngölni? A gyerek peldával is írtam. Csak azok támadnak szólnak be akik kisebbségi komplexek pl a bántalmazók nárcik is tipikusan azok. Egyik kezével ad a másikkal meg kiveri a fogaidat.

márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Mások védtelen vagy sanyarú nyomorék helyzetét kihasznalni arra hogy legyen kinek beszólni, az segítségbe burkolt bántalmazás.
márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#23 lehet lepontozni és félremagyarázni amit mondok, de a kérdésemre továbbra sem válaszoltál. Hiteltelen azért mert csúnyán beszél?
márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!