Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen logikátlan az...

Miért ilyen logikátlan az emberek teste?

Figyelt kérdés

Annyiszor elgondolkodtam rajta, hogy mire jó nőkön a mell. Engem személy szerint zavar. Funkcióját értem, de akkor miért nem úgy működik mint a kutyáknál? Tehát szoptatás miatt “előjön” úgymond, esetleg szexuális aktusnál. De tök fölöslegesen lifeg a nap 24 órájában.


Ha férfi volnék, akkor a péniszem zavarna, nem sok kedvem lenne azt is igazgatni, nem is említve hogy könnyebben megsérülhet.

A fenti példát említve, mint az állatoknál, szükség esetén előjönne, praktikusabb volna.


De én a fogakkal is így vagyok, bőven ráérne akkor előjönni, amikor éhesek vagyunk, így kevesebb étkezési zavaros ember volna valószínűleg.


Mit gondoltok erről?


Gondolom az első opció lesz a nyerő, de egy indoklást is szívesen olvasnék.



ápr. 1. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Nem értek ezzel egyet
Egyetértek
34 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

A nők melle főleg a szexuális kiválasztódás miatt ilyen, a férfiak azokat a nőket preferálták, akiknek nagyobb, kerekebb a melle. A szoptatáshoz elég lenne, ha csak akkor lenne észrevehető, amikor szükség van rá, és akkor is inkább hosszabb mellbimbó lenne az előnyös, a kerek mell a legtöbb esetben inkább akadályozza a szoptatást, a baba orrának útban van.


A pénisz esetében viszont nincs igazad, a megtermékenyítéshez szükséges, de mivel eredetileg az ember nem ruhában járt, ezért nem kellett igazgatni, illetve mivel az emlősök nem két lábon jártak, ezért nem is volt sérülékeny, mivel a has alatt van, ahol nem könnyen férhet hozzá bárki is.


Ugyanígy a fogak is úgy fontosak, ahogy vannak, a természetben mindig az a probléma, hogy tud-e az adott élőlény elegendő ráplálékhoz jutni, a túlevés/elhízás nem fordul elő soha.

ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Az étkezési zavarnak köze sincs az éhségérzethez. Pont azért "zavar", mert akkor is esznek, amikor nem éhesek.

Egy falászavarból gyógyuló.

ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Az evolúció nem logika mentén halad, hanem egyszerűen csak van valami, s ha kellően "jó", vagy legalább nem túlságosan hátrányos, akkor megmarad.


Amúgy szerintem az nagyobb logikátlanság, hogy a szemedben az idegek eredetileg rossz irányba indulnak el. (a vakfolt oka)

Vagy hogy légzőrendszer és az emésztőrendszer egy ponton találkozik, hogy biztos tudj megfulladni egy félrenyelt falattól.

ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
Hasonlón én is gondolkkodtam már. A nőket kedvelem, de nem tartom szépnek a mell természet adta kialakítását én sem, helyette más testrész tetszik nekem egy nőn, de nem a nemiséggel kapcsolatos.
ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Hasznosak voltak a válaszok és egyet is értek velük.


“ Amúgy szerintem az nagyobb logikátlanság, hogy a szemedben az idegek eredetileg rossz irányba indulnak el. (a vakfolt oka)

Vagy hogy légzőrendszer és az emésztőrendszer egy ponton találkozik, hogy biztos tudj megfulladni egy félrenyelt falattól.”


Ezzel egyetértek, de a MINDENNAPI életben nem olyan zavaró, persze ugyanolyan jogos.

ápr. 1. 17:40
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Olvasgass az evolúcióról.
ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora igazság. Én gyűlölöm a nagy melleimet :(
ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6# Értem az evolúciót, nem erről van szó, de megnehezíti sokak életét.
ápr. 1. 17:58
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Hú, engem az idegesít mindig, hogy minek van egy készlet tejfogunk, ha utána mind feltétlenül kihullik, és csontfog nő helyette?

Ha olyan lenne, mint a cápáknál, hogy akárhányszor kihullik/kitörik (véletlenül) egy fog, nő helyette egy új, annak lenne értelme - de minek nőnek ki olyan fogak, amik fixen mindenkinél kihullanak, aztán nőnek helyette csontfogak, és annyi, ha azok kitörnek, nincs pótlás?

ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
#8: Nyílvánvalóan a legkevésbé sem érted.
ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!