Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elviselni ha...

Miért nem tudom elviselni ha parancsolnak nekem és miért vagyok gyerekes ?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok !

Ha meg akarják mondani hogy mit csináljak akkor ideges leszek és magamra veszem . Teljesen alap helyzetekben is , mondjuk a munkahelyen . Már azt sem tudom hanyadik munkahelyem van és egyik sem hosszú távú , pont ez miatt mert úgy érzem hogy egy "szolga" vagyok csak , akit irányítanak és tiszta ideges vagyok meg dühkitöréseim vannak , visszaszólogatok . Nem tudom miért csinálom ezt .


A másik dolog meg hogy gyerekes vagyok . Vagy is igazából szeretem ha úgy érezhetem hogy gyerek vagyok és néha úgy is viselkedek . Mondjuk a párommal , szeretem azt érezni hogy egy kislány vagyok és ő vigyáz rám .



ápr. 2. 07:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,10, nagyon sok marad meg bennünk gyerekkorunkból én például egyszer lattam egy reklamot kiskoromban, kiskanállal táncoltak a gyerekek és a kiskanál volt a szarvuk és az egyszarvú szo volt a dalszövegben. Őszintén? Nem emlékszem se arra, mi volt a reklam, mit reklámoztak, kik voltak benne és mi volt a szövef, de az egyszarvús részre igen. Ez nagy hatast gyakorolt a felnőttlétemre, mert ennek köszönhetem a kreativításomat. Szóval can köze annak amit írtam a kérdező modorához.

Ráadásul a kérdező sehol sem írja, hogy dühkitörései vannak.

ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

A kérdéskiírásban írta:

"tiszta ideges vagyok meg dühkitöréseim vannak , visszaszólogatok ."

ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De 12, azt írod "kérdező elolvasta, egy-két helyen volt hasonló emléke és úgy érezte, minden igaz belőle. ".


Akkor honnan tudod, hogy tényleg dühkitörései vannak és nem csupán egy belső tombolást titulál annak?

ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán azért lettél ilyen dühkitöréses,mert gyerekkorodban nagyon elfojtották benned, ha másként akartál valamit, vagy pont ellenkezőleg, mindent megengedtek, amit akartál, és most nem tudod elviselni,hogy már nem úgy van. Menjél el egy pszichológushoz.
ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!