Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan féfi vagy fiatal férfi aki amúgy szeret testesebb vagy mondhatni pocakosabb lenni? Lentebb bővebben kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval igen....

Ezt a pocakosat sem úgy értem hogy 150 kiló de fele kb csak a zsír vagy esetleg valaki 100 kiló és nagyon nagy sörhas van vagy ha hasonló méretű a has akkor bírja is tartani és erős az izomzat,a láb stb.

Szóval úgy indulnék ki ,hogy van rajtam kívül még valaki aki például lehet hogy több mint kellenne,de teljesen rendben van és nincsen vele problémája még és szokott edzeni is meg sportolni,de az adott személy szereti az alakját még úgy is hogy nincsen szállkás teste meg a nők férfi álomtestje.

Szóval van hozzám hasonló még vagy velem van a baj?

Egyébként nekem a lányok iránt hasonló testalkatúak jönnek be.

Heteroszexuális vagyok egyébként mielőtt valaki rám írna.



ápr. 3. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kis pocakom, de remélem nagyobb nem lesz.
ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kulcsszó, amit keresel, apatest.

Ha nem lenne egy kis pocak is hozzá, nem lenne bajom vele.

ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem hogy mi a baj a kis pocakkal?
ápr. 4. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: szimplán nem tetszik


#2

ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!