Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor érdemes még megpróbálni?

Hányszor érdemes még megpróbálni?

Figyelt kérdés
Éveken át próbálkoztam újabb és újabb tervekkel, de sorra kudarcba fulladtak. Mostanra olyan vagyok mint egy aszalt barack. És leginkább semmihez sincs kedvem.
ápr. 7. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Realis tervekre kene gondolni. ;-)
ápr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Érthető, hogy letargiában vagy ha sok kudarc ért. Viszont biztosan értek jó dolgok is, ha kicsit elgondolkodsz kell hogy eszedbe jusson néhány! Fókuszálj azokra, meríts erőt belőlük. Ne add fel, mindig lehet jobb! Csak tenni kell érte, mindent amire képes vagy. Ha így sem sikerül, lehet rossz irányból próbálkozol, vagy túl nagyot akarsz egyszerre. Segíthet, ha a terveidet lebontod kisebb megállókra, lépésekre amiket egyszerűbb látni. Hajrá! :)
ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Annyiszor, ahányszor nem sikerül.


Edison elvileg 10 000 x próbálkozott, mire megtalálta a villanykörte megfelelő izzószálát.

ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem minden elsőre sikerül.
ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két értelmes hozzászólást! :) Ezek motiválnak is.

A nulla értékelésűekre szerintem nem is nagyon kell mit mondani. Jól látszik mennyit ér a tanácsuk. :D

ápr. 7. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják egyesek, hogy nem a cél számít hanem az oda vezető út. Így a próbálkozások száma a kérdésben lényegtelen.
ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az odavezető útból lehet tanulni, de ha csak az számítana akkor nem csak a sikert értékelnék a világban. Illetve ha mondjuk valaki társra vágyik, okkal az a célja, vagy jó karrierre stb.
ápr. 7. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell új terveket szőni. Fogadd el, hogy ez a sorsod. Ami nem sikerül, nem kell erőltetni, csak pofára esés lesz a vége, és rosszabb lesz.
ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem nyílik az ajtó, fölösleges betörni.

Én is sokára értettem meg, hiába adunk bele mindent, nem érdemes erőltetni.

Mondhatnánk azt is, nincs rajta áldás!

ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
#8 az elfogadást meghagyjuk a magadfajtáknak. A próbálkozók viszik előre a világot.
ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!