Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bosszantó amikor heteket...

Nem bosszantó amikor heteket töltesz hasznos, pozitívan értékelt válaszok írásával és egy véletlen csapda kérdés alatt azonnal lerohannak a lepontozók?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a százalék a lényeg, de szeretnék már végre szintet lépni.

ápr. 8. 23:01
1 2 3
 1/27 Noren1989 ***** válasza:
88%

Nem igazàn szoktam ezen izgulni.


A stat egy erősen màsodlagos dolog nàlam.


Emellett vagy 30.000 vàlaszom van, némi lepontozàs meg sem làtszik...

ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
37%

Eh..??

Ti látjátok a százalékotokat?👀

ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
5 szint van, azt nem nehéz elérni.
ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát nehéz elérni ha nem növekszik a válaszhasznossági százalék, miután rosszindulatból lepontoznak. És hiába pozitív a többi válasz értékelése.
ápr. 8. 23:23
 5/27 Noren1989 ***** válasza:
72%
A legtöbben kamukérdésekkel húzzàk fel magukat az 5ös szintre mostamàban, nem évek kitartó vàlaszolgatàsàval...
ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De az ötös szinthez 70es válaszhasznossági százalék kell. Az meg nem nő olyan könnyen...
ápr. 8. 23:29
 7/27 Darius- ***** válasza:
22%

Heteket töltesz egy válasz megírásával? Ne már. Én írom, amit gondolok. Én még azt sem olvasom el amit írtak. Esetleg az első sort.


Nincs a neved nyilvánosan feltüntetve. Magam részéről így nem tudok segíteni , hacsak nem írod ki a neved. Így esélyes, hogy lepontozlak én is, habár ebben a kategóriában nem igazán szoktam pirosakat adni tömegesen, elég jók a válaszok és a tagok, akik itt írnak szerintem . Sajnos ez nem mindegyik kategóriában van így. De nem értem miért fontos ez. Erre tényleg kíváncsi lennék. Én nem tudom a sajatomet sem. A karikák mutatják ezt a név mellett ?

ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy ideig


1. próbáld meg kerülni az olyan kérdéseket, amik vitákat szíthatnak vagy amiben a kérdező a válaszadók véleményére kíváncsiak.


2. Nézz körbe a kategóriákban, hogy hol vannak kissebb arányban a lepontozások és azokba írj.


3. Ha információt adsz, jelöld meg a forrásaidat.


4. Ha valamihez nem értesz, emeld ki, hogy te úgy válaszolsz, hogy ezt hallottad valakitől és reméled nem írtál butaságot.


5. Ne vidd bele a saját történetedet a válaszba vagy, ha ez elengedhetetlen, tömören és érzelemmentesen fogalmazd meg.


6. Ne írj terjengős hozzászólásokat. Van aki a nagyon hosszú kommenteket el sem olvassa, van aki reflexből rányom a pirosra.


7. Sose becsméreld a kérdezőt, mégha nagyon triviális a kérdés, lehet hogy amit meg te nem tudsz, abban ő a zseni, plusz az önbizalmát sem kell károsítani.


8. Ne kérdőjelezd meg a kérdés igazságát. Lehet tényleg kamu, de valakivel akivel megtörténik a valóéletben a jövőben, hálás lesz a válaszodért. Plusz sokan azért írnak le sztorikat, mert átköltött, nem aktuális, de szeretnék megemészteni és így kiírják magukból.


Várj meg amíg 73 százalékot elérsz, utána már pár lepontozás még nem dob vissza a negyes szintre.

ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nem izgat a pontozás. Ha belegondolsz, minden új fiók 100%-ról indul, és onnan csökken, matematikailag mindenki az 50% felé tart a végtelenben. Ja, meg évek óta nem látszanak a százalékok a felhasználók mellett. Ha valakinél látsz 3-4 pipát, te tudod, hogy az hány 100%-os felhasználó akar lenni? Én biztos nem. A sajátomat se tudom, nem követem, max. megnézhetném a statisztikát, ha érdekelne. De minek?
ápr. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%

Azért ha mindig jó válaszokat írsz akkor egy kérdés alatti lepontozás nem dob le 70 alá.

Nekem pl egészen "egyedi" meglátásaim vannak, van akinek ez tetszik van akinek nem, sokszor lepontoznak a picshába. Mégis 80% körül mozgok.

70%-ért azért elég sok durván lepontozott választ kellett írnod.

ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!