Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bosszantó amikor heteket...

Nem bosszantó amikor heteket töltesz hasznos, pozitívan értékelt válaszok írásával és egy véletlen csapda kérdés alatt azonnal lerohannak a lepontozók?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a százalék a lényeg, de szeretnék már végre szintet lépni.

ápr. 8. 23:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%
Bárcsak ennyi gondom lenne
ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 sa Dale Cooper ***** válasza:
100%

Téged azért bosszant, mert pontosan úgy foglalkozol vele, mint a lepontozók.

Csak röhögni kell rajta. Semmit sem számít.


Néha előfordul, hogy a véleményem betalál valakinél, akinek az EQ-ja pocsék, és azzal tölti az idejét, hogy kikeresi az összes hozzászólásomat (a legutóbbinak még ez sem sikerült) és lepontozza.

Ez éretlen személyiségre vall, gyenge EQ, ostoba, arrogáns kis pöcs, ha úgy tetszik,


És akkor mi van? Semmi!

Nevess rajta egy jót, mert konkrétan segíteni nem tudsz rajta ezen a felületen, így csak a humor marad, az elengedés. :-)


Én vállalom a véleményem, lehet tudni, ki vagyok. Vállalom minden hozzászólásom, nem csak ezen a felületen, amit bármikor, bárhol tettem.

Számít bármit is ezeken a felületeken az értékelés, a pontozás, amikor a társadalom többsége és így a szokásrendje is funkcionális analfabéta?

Nem, nem számít semmit.

ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
68%

Meg tudom érteni, hogy ez rosszul esik/bosszant/bánt, egy időben én is így voltam vele, de mára már elengedtem. Annyira gyakori lett a bosszú lepontozás (olyat is többet láttam, hogy valaki kiírta, hogy "lepontoztatok? jó! akkor én is nyomok mindenkire egy pirosat, hogy érezzétek a törődést!"), meg az is, hogy valakinek van x profilja, amiből többet csak azért tart fent, hogy magát fel-, mindenki mást meg lepontozzon.

Már ritkaságszámba megy az olyan kérdés, ami alatt normálisan képes értékelni mindenki.


( pár éve volt itt egy 80%-os értékelő, aki hónapokon át, fixen pirosat nyomott rám, és az akkori 5 pipámra. Akkoriban 94%-ban adtam jó válaszokat, de az az egy tag elérte, hogy a több ezer válaszommal együtt, az említett szám 91%-ra esett vissza. Akkoriban kevesebben is értékeltek, így ez is közrejátszott, de azért az eléggé bántott anno, már inkább csak röhögök rajta:D )

ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Megértelek, mert amikor regisztráltam, volt efy időszak, hogy naponta néztem hogy hol állok a ranglistában, sőt a hangulatomra is kihatással volt.

Szóval én is voltam a te cipődben.


Aztán megértettem, hogy sokszor a pontozás nem olyan felhasználótól jön, aki informálódni vagy informálni szeretne, így engem is kevésbé zavart a lepontozás.

ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem az igazságérzetemet zavarja, illetve, tök szuper lenne, ha rendeltetés szerűen működne ez a funkció. Ne legyen már evidens, hogy ide trollkodni jár az ember.
ápr. 11. 18:30
 26/27 anonim ***** válasza:

25, erre a részre reagálnék


"Ne legyen már evidens, hogy ide trollkodni jár az ember."


Ezzel egyetértek, de a moderátorok ezt hogy szűrhetnék? Hogy akadályozhatnák meg, hogy a hasznos kommentre azt jelzik, hogy hasznos?


Néha még indokolt is a nem hasznos, így bármivel akarnák indokolni, hogy az értékelés helytelen, az értékelő válaszadó megvédheti magát. A való életben is így van. Azt mondod fodrásznál jártál én meg azt mondom, hogy ronda lettél. Ez sértő, de ha szólsz érte, mondhatom, hogy tényleg nem áll jól, legközelebb ne vágasd ilyenre, a fufru kövéríti az arcod, a tépés a tetején kócosabbá teszi, stb.

Tény, hogy nem illik mondanom, de a negatív véleményem indokolt, nem trollkodás, meg ha igazaból trollkodni is akartam, mert nagyon tetszik a hahad. :)

ápr. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%

A másik meg, hogy sokszor a válaszadó nem a kérdesre válaszol és nem veszi észre, viszont segítő szándékkal ír.


Aminap feltettem egy kérdést, amiben arra voltam kíváncsi, hogy a mai falusi gyerekeknek mennyire engedik meg a szüleik, hogy a faluban szabadon mozogjanak. Még oda is írtam, hogy tudom ez régen hogy volt.

Erre minden kommentelő elmesélte, hogy az ő gyerekkorában ez hogy működött. Tudom, hogy segíteni akartak, de én nem ezt kérdeztem.

ápr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!