Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bosszantó amikor heteket...

Nem bosszantó amikor heteket töltesz hasznos, pozitívan értékelt válaszok írásával és egy véletlen csapda kérdés alatt azonnal lerohannak a lepontozók?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a százalék a lényeg, de szeretnék már végre szintet lépni.

ápr. 8. 23:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 00.23asnak ezt a részletes leírást!

Igazából a csapda kérdésekkel gyűlt meg a bajom, ahol szándékosan lepontoznak, meg az egyedi véleményesekkel.

Illetve van akkora önérzetem és empátiám, hogy ahol az "öld meg magad" színvonalú válasz 100 százalékos azért is mást írok és igyekszem segíteni.

ápr. 9. 11:50
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
én már feladtam.
ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon sok a mentális beteg és a troll az oldalon... Illetve új profillal fél év alatt feltornáztam magamat 4-esre. Az itteni válaszolók között is pont van egy troll és pont mai napon "mutatta meg magát" nekem... Én tudom jól, hogy nem vagyok hülye. Szakmai ártalom, hogy - egyebek mellett - itt is próbálok segíteni így-úgy és kedvtelés lett. :D Sok hülye lepontozás miatt is 70% felett vagyok, úgyhogy csak ez önmagában nem tud felidegesíteni. De ha konkrétan betámad valaki, annak ott vége. :-)

Bár ősszel valaki - saját mentális betegségeként - olyan keresztes hadjáratot művelt ellenem spiritualitás miatt, hogy azért csináltam új profilt. Szerintem sokat jelent, hogy ilyen rövid idő alatt feltornáztam magamat. Illetve rájöttem, hogy nem akarok azzal a nevemmel meleg témákban és spirituális témákban is írni. Hiába voltam anonim, nagyon sokan felkerestek. Meleg témák között pedig lehetnek átverő heterók is, úgyhogy ne tudják azt a populáris nick-emet. Nem titkolom magamat konkrétan, de nem mindenhol és nem mindenkinek kell tudnia.


Egyébként 5-ös már csak úgy lehetnék, ha rakás kérdést is tennék fel. Nincs rá szükségem. :-)

ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Durva azért, hogy így rászállnak valakire... Én is láttam már minden indok nélkül percek alatt lenullázott válaszokat, ami legálisan konkrétan lehetetlenség lenne.
ápr. 9. 12:55
 15/27 Darius- ***** válasza:
100%
11- Mi a baj az egyedi velemenyesekkel? Hogy nem követik a csordát? Hogy nem ugyanazt írják, mint a többi? Ilyenkor lehet a csorda téved es így le kell pontozni az egészet. Látod, az jó is, hogy nem írod be halj meg, mert a többi igen . Inkább megméri, mint a szavazat. Nyugodt lesz a lelkiismereted. Tőlem biztos nem kapna zöldet az, aki azt írja legyél öngyilkos.
ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincs velük baj, főleg, ha jóindulatúak. Csak azokat kéne felpontozni, és például az öngyilkosságra buzdítást azonnal törölni.
ápr. 9. 13:57
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Öngyilkosságra buzdítani konkrétan bűncselekmény is.
ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az. Itt mégis megteszi néhány kommentelő. És ráadásul magas százalékot is kapnak a válaszukért.
ápr. 9. 14:10
 19/27 Darius- ***** válasza:
Olyanoktól kapnak, akik aszerint szavaznak, hogy korábban hogyan értékelték mások. Mert az ha úgy szavaz, mint a többség pontot ér. Ezeknek 90 feletti karika van a nevük mellett . Nem olvasta el, csak szavaz. Így lehettek leértékelve.
ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Darius- ***** válasza:
Lehettél az utolsó szó, autocorrect valamiért nem támogatta, bocs
ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!