Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember nem tudja elfogad...

Ha egy ember nem tudja elfogadni önmagát, mert nincsenek érzelmei, csúnya, nagyon buta, nem lehet soha párkapcsolata bár akarna, és nem érdekli sokminden az életben, számára mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyszerüen sajnos ilyen a genetikám, valami nagyon nagy rendellenesség lehet nálam, szakember is azt mondta hogy már gyerekkoromban vesztettem.

#párkapcsolat #nem tudja elfogadni magát
ápr. 14. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint mindenki mondja : Változtass.

Külsődet, személyiségedet tudod formálni de ez lassú folyamat (de lehetséges csak nagyon akarni kell).

A régebbi énemre visszatekintve én sokat változtam (aztán most újra esek vissza a sok f*szság miatt). De hamarosan újra erőre kapok és ismét változtatok.

Képzeld el milyen szeretnél lenni stbb és már most kezd el úgy élni az életed mintha sikerült volna, meséld be magadnak. Nekem így sikerült.

ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 Az incelek szerint egy nőnek mindig van lehetősége párkapcsolatra, de legalábbis szexuális kapcsolatra, éles elentétben a férfiakkal. Ez természetesen nem így van, de úgysem fogod tudni meggyőzni.

A kérdésedre válaszolva: normális(!) szakember olyat nem mond, hogy "már gyerekkorodban vesztettél". Ameddig élsz, addig tudsz fejlődni: nyilván fix biológiai tulajdonságokat nem lehet varázsütésre megváltoztatni, de ami valóban lényeges ahhoz, hogy jól (de legalább jobban) érezd magad, azon lehet dolgozni.

ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy elhitted a "szakembernek".

Egy jo pszichologus kene neked, ha nem erzed az erzelmeid es ilyen negativan gondolkodsz magadrol. Ezekben tud segiteni.


Miert irod, h soha nem lehet parkapcsolatod? Vannak ronda emberek,akiknek van. Vannak kover emberek, akiknek van. Vannak mozgasserultek,akiknek van. Vannak budosbunko alkeszek, akiknek van. Mondjuk a minoseg is szamit.

Aki igy leirja magat, mint te,azoknak kisebb az esely, hogy legyen. De az elcsuszas (direkt nem irom h a baj) a fejedben van es tudsz valtoztatni a gondolkodasodon.

ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudjál, de ennyire gyökérnek nem lehet lenni. Ne sajnáltasd maga hanem építsed az életedet. Ez fejben dől el mindig, ha nem akarsz élni, nem akarsz csinálni semmit akkor baszhatod az egészet. Ez nem genetika hanem akaratgyenge vagy és kifogásokat kreálsz, egy csicska vagy és nem a szar helyzeted miatt, hanem mert így gondolkodsz. Nem szégyen gyengének és elesettnek lenni, de annak maradni igen.
ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Genetika a nagy orr, a hízékonyság, karikás szemek, széles csípő, konyhásnéni kár, erős szőrzet, stb.

A lélek, az érzések, a személyiség semmiképpen nem genetika. Azt a környezet csak formálja.

A megfelelő szakemberrel a személyiség teljesen lecserélhető. FMRI, agyi képalkotó berendezéssel kimutatták.

Csak kell hozzá egy bemeneti pont az emberben. Egy olyan pillanat, amikor befogadó. Ezt a pontot nagyon nehéz megtalálni, pontosan a környezeti torzítások miatt.

Ami miatt azt érzed, amit most leírtál.

ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Olyan mimtha én írtam volna ki a kérdést.

Vajon ilyen sok lúzer lenne mint én?

ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os látod...
ápr. 14. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mely meditacio, onhipnozis miinden gondot megold
ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi pasiként elég sokan vagyunk ìgy akkor valamilyen szinten hasonló vagyok
ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!