Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki jobban...

Van itt olyan aki jobban bírja a hideget, mint a meleget?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

-20 nem gond, +30 kanikula.

ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Családi vonás nálunk is, inkább hideg mint meleg.
ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán a hideget jobban bírom, de rég volt már valóban hideg, így elszoktam tőle. 20+ fok a halálom.
ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Szintén zenész, inkább legyen nagyon hideg, minthogy dög meleg. Végtelen mennyiségű ruhát fel lehet venni, de nyáron a nagy melegben már nincs mit levenni és levegőt se kap az ember. Szörnyű. Halál a nyárra!!!
ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha rajtam múlna 20 fok lenne a max hőmérséklet!
ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Remélem egyszer lesz lehetőségem elköltözni hűvösebb éghajlatú területre.
ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A meleget nagyon nehezen viselem, 30 fok nekem már kínzás. A hideggel nincs bajom, nem is vagyok fázós és ha mégis fáznék, azt is sokkal jobban tűröm, mintha melegem lenne.
ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobban bírom a hideget. Egyszerűen ha kisüt egy kicsit a nap, már izzad az egész arcom. Van is rajtam felesleg (85 kg vagyok), 20 fok felett már rosszul vagyok a napon.
ápr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A hideggel úgy vagyok, hogy lakáson belül télen is van 21-22 fok ami nekem bőven elég lenne. Kint meg felöltözöm. Most elkezdett felfelé menni a benti hőmérséklet itthon és melóban is 25-26 fölé, egész nap izzadok és szenvedek. Aludni sem alszom jól. Pedig hol van még a nyár.
ápr. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Inkább a -20 mint a +30...

Télen fel tudok öltözni én is úgy hogy ne fázzak, de nyáron??

ápr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!