Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki jobban...

Van itt olyan aki jobban bírja a hideget, mint a meleget?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem -20 és 40 fok között bármi megfelel, csak az eső ne essen, az a halálom 😅
ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
100%
Jelen, 30 fokban már rosszul vagyok, napallergiás vagyok, 5 perc alatt égek hólyagosra. Ellenben -20 fokban simán elvagyok.
ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mérföldekkel jobban bírom a hideget.

Sajnos, én is rosszul vagyok 30-32°C felett; szinte állandóan szédülök, hiába iszom és eszem eleget, a Cola vagy kávé tud csak segíteni, hogy legalább kicsit javuljon a dolog. Fejem is sokszor fáj olyankor, és rosszabb napokon kifejezetten nyűgös is tudok lenni, de legalább az nem tart tovább pár óránál.

Mínuszokban pedig remekül elvagyok. Régen, mikor még hobbiból lovagoltam, rendszeresen jártunk terepre, még télen is. Nekem azok voltak az abszolút kedvencek, és nemcsak a hó miatt.

ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lefelé mínusz 5-ig és 3 napon át - Nap alatt mérve - 40 fokig elviselem. De a meleget és a Napsütést kedvelem.


35/F

ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!