Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rossz döntés?

Van rossz döntés?

Figyelt kérdés

Hogyan éltétek meg utólag ha úgy éreztétek rossz döntést hoztatok? (Munkahely váltás, szakítás, lakhely váltás)


Én most vagyok felmondás alatt de meg vagyok ijedve hogy rossz iranyba indultam.


ápr. 20. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ne tedd!

Ha elsöre úgy érezted, hogy fel kell mondani és át is gondoltad, akkor nagy baj nem lehet.

Ha nem mész jobb helyre, majd keress mást.

Nem szabad a múlton sokat rágódni, mert beszippant!

ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Van. Te magad is tudsz és kívülről is bele tudnak nyúlni, hogy a számodra rosszabbik utat lépd. Ez egy magasabb szintű ezoterikus befolyásolás-aminél a támadó megvárja, hogy picit meg legyél rendülve, és utána írányítja rád.ezt nem fejteném ki jobban..
ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Miert nem fejtenéd ki jobban, 2 es pont a legérdekesebb résznél jön a reklám? 🤣

Lehet te se tudod azt a mechanizmust olyan pontosan azert vagy olyan titokzatos….

ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En már kiprobaltam mindent ezeregy munkahelyet lakhelyet tanfolyamokat is végeztem diplomám is van. En már nem ugrálok. En igy fogom fel.


Évtizedek mentek el a párkereséssel, az igazi munkahelykereséssel, a pattogással jobbra balra, meg azzal hogy keresem, hol telepedjek le, es ma sincs se lakásom, se egy házasságom se családom se anyagi biztonságom sem. De évtizedek mentek ezzel el.


Es ma ott dolgozom szinte ahonnan elindultam. Az általános iskolám melletti cégnél! Ahonnan elindultam 14 évesen oda értem vissza "öregen".


Es amior megint ki akarok menni kulfokldre. vagy pályázgatok más munkahelyekre, ez jut csak eszembe mindig, hogy éltem már ezer helyen dolgoztam már ezer munkahelyen, elment a fél életem ugy, hogy semmi eredménye nincs ma.

Minek ugorjak akkor bele mégegyszer a vándoréletbe?


Egyiket se tartottam es tartom ma sem rossz döntésnek, én mindent megpróbáltam, hanem már magam tartom életképtelennek egyszerűen, kb en születtem arra hogy akármihez nyúlok azt csak kudarcra tudom vinni es a honapról hónapra élést nem tudom átugrani magasabbra ezt a szintet soha.

ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van rossz döntés, de én nem munkahelyi ügyekkel kapcsolatban tapasztaltam meg.

Szerintem te nem hozol rossz döntest, ha felmondal annak oka volt, csak szorongsz az újtól, az ismeretlentől.

Én is hoztam rossz döntést és érdekes, mindig akkor, amikor féltem es szorongtam, tehát amikor nem gondolkodtam racionálisan. (szorongas sajnos elmyomja a rációt, hiaba vagy intelligens )

Tehat panikban nem szabad döntest hozni, de sajnos sokszor kell es muszáj!

A masik meg, hogy vlt peldaul egesz eletre kiható rossz döntésem, egy házasság, külföldön, aminek nagyon megittam a levét, ezt hittem 20 évet,(éjjel sírtam es gondokoztam, mi lett volna ha maradok otthon, mas es esetleg boldog parkapcsolatom lenne, emésztettem magam) de ma már látom, hogy ez a döntésem új utakat nyitott meg es olyan minősegi életre való lehetőséget, gyógyulást, amire otthon nem számíthattam volna.

Es tudom ma már, hogy az akkori gondolkodásommal es lehetőségekkel nem tudtam volna jobban járni otthon, csak nagy szerencsével!

Vegulis rajottem, hogy ott vagyok ahol lennem kell es mindennek oka van es nem bánok semmit!

Viszont van olyan hibas döntés amit megbantam, de el kellett fogadjam, hogy sokszor nagyon fajdalmas következményekkel együtt kell élni es nem lehet visszaforgatni az időt! (egy panikban hozott dontes volt, pandemiaval kapcsolatos)

ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Utólag könnyű okosnak lenni. Nekem az segít bármilyen rossz döntést elengedni, hogy tudom, hogy adott helyzetben, adott időben, az akkori tapasztalatommal, az akkor rendelkezésre álló információkkal adott élethelyzetben ugyanúgy döntenék.
ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 De ismerem sajnos a mechanizmust. De nem fogok tippet adni az amúgy is "jellembajnokoknak" akik bosszútól lihegve járják a mágusokat, meg a "nagymestereket" hogy embertársaikat tönkre tegyék.
ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Liliána, egy hivő ember sosem kíváncsi az ezoteriára, mert kár és szemét, és inkább tisztítja a környezetét tőle, mint sem egy porszemét is beengedné az életébe, vagy a közvetlen környezetébe.
ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ok nem tudsz te semmit, egy jellemtelen vagy, aki kiadja a masikat
ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 Ha nem tudnék semmit ezt az előadást nem toltad volna, főleg azért mert a terved nem úgy viteleződött ki, ahogy te azt kigondoltad, hanem pont a fonákján. Mit is szoktak mondani: a kígyó a saját farkába harap:)
ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!