Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rossz döntés?

Van rossz döntés?

Figyelt kérdés

Hogyan éltétek meg utólag ha úgy éreztétek rossz döntést hoztatok? (Munkahely váltás, szakítás, lakhely váltás)


Én most vagyok felmondás alatt de meg vagyok ijedve hogy rossz iranyba indultam.


ápr. 20. 09:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ott hagytam egy szar munkahelyet, ahonnan átkerültem egy még szarabb munkahelyre, ahonnan viszont átkerültem egy jó munkahelyre. Ha a következő is ganyé lesz, azt is ott hagyod...
ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre vagy ráérez az ember, vagy ki kell magát próbálni az új területen és kiderül a téma.
ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
5ös! 9 eve ugyanott dolgozom es már vágyom valami újra. De amiota interjuzok azota szorongok. Vegul felmondtam a mostani munkabol ugy h még nincs más merr mar total szorongtam:( kiégtem... stb.. nem tudom mi is történik velem.
ápr. 20. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!