Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, férfiak 40 év felett...

Nők, férfiak 40 év felett vannak akik nem "rosdásodnak" be testben, lélekben?

Figyelt kérdés

Van aki 40 év felett nem mondja magára a tipikus "40+ os picsogást" hogy akkor már megszokott élete, szokásai, rigolyái vannak, amikből nem enged, nehezen szokja meg változásokat stb. és testileg érzi az időt stb.


Van akire ez egyáltalán nem igaz és pont olyan energikus és rugalmas testben lélekben is és alkalmazkodóképes mint 20 évesen?


ápr. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Vannak, hogy ne lennének. Személyesen ismerek olyat, aki nyolcvan évesen is aktívabb, mint sok huszonéves.
ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen kérdéseknél mindig az jut eszembe, hogy neked milyen fura trehány szokádaid vannak amikhez alkalmazkodni kell 🤔😂



Mondanál példát, hogy lássuk nem te vagy a görény?

ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.

Miert?

ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Aktív èletet èlek annyira hogy csak aludni járok haza nem is èrzem magam 40 felettinek rendszeresen sportolók is ès rendszerint 10 èvvel fiatalabbnak nèznek . Egyèbkènt ahogy írta valaki előttem van aki 80 felett is aktív ez emberfüggő ès elhivatottság kèrdèse számomra ők az igazi hősök mert akkor sem a seggüket vakarják mint sokan ! 44f
ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csernus szerint hogy hogyan kezeled az életkorodat egy döntés.
ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 évesen is voltak rigolyáim, mindig utáltam alkalmazkodni.
ápr. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!