Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szàmotokra is zavaró lenne ha...

Szàmotokra is zavaró lenne ha az autóbuszban a busz söfőr dallikàzna?

Figyelt kérdés
Felhangosította a zenét és fugyürészik mint akivel valami nincs rendben.Idegesítő a zene típus is meg a fügyürészés is.Meg rà is dudàlt valakire és intett neki.
ápr. 24. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tud érdekelni. Utazás közben előveszem az épp aktuális könyvemet és olvasok, ez kizárja nálam a külvilágot.
ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Engem zavarna. Utazás közben szeretem a tájat nézni és kikapcsolni az agyam vagy gondolkodni. Az alapzaj, mint a beszélgetés, nevetés hasonlók mé elmennek, de a hangosabb tevékenység már nem, például amikor visítanak, ordítva nevetnek, ordibálnak, a fütyülés meg a hangos zene is ilyen lenne nálam.
ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%
Igen.Egy utasra sem tartozik a hangos zenéje,és a fütyörészése ugyanúgy,ahogy az utasoktól is el van várva-jogosan-hogy hangos zenével ne zavarjanak másokat.
ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Seila ***** válasza:
92%
Engemet csak kora reggel zavarna, amikor hullok szét és örülök hogy eljutottam a buszra és csendre vágyom, mert lassan töltődöm. :P
ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
Fülessel utazom, zenét vagy podcastot hallgatok + még olvasok vagy játszok is, szóval nem zavarna.
ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,kicsit flúgos benyomàst keltett megvzavaró is volt.
ápr. 24. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Én egyszer 6 napra kórhazba kerültem és az egyik ott dolgozó minden nap sokáig fütyült hangosan. Belegondolva, hogy sokan vagy erős fájdalommal vagy műtét után fekszenek ott és aludni próbálnának, nem tartottam helyén valónak.
ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavarna. Mindegy, csak ne kisgyerek nyafogjon meg idétlenkedjen, attól agyvérzést kapok.
ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ábszolúte zavarna.
ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"Meg rà is dudàlt valakire és intett neki."


Hűha, és akkor mi van, ennyire unatkozol? Járj taxival akkor, nyuggerke. 😆

ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!