Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki sokszor volt flegma...

Van aki sokszor volt flegma veled életedben?vagy megrígatott?

Figyelt kérdés
nekem bolti munkatársnők,kisfőnöknő,terhességeknél doktornők,meg egy férfidoki,anyám,sógornőim,buszsofőrök,ez mind sokszor. feleselni nem tudok,lefagyok. kedves vagyok és síros,pedig sokszor meg akartam változni. talán olyan a pofám akivel kiabálni lehet. egyszeri random emberek is,pedig ők hibáztak. pl.majdnem elüt kocsival egy koma,egyik szomszédnő ,apám hibázott,de vele nem mer stb.
ápr. 25. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
van aki rendszeresen flegma veled?
ápr. 25. 15:28
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Volt.


Nézd meg a Bennfentes videóit, sok mindent meg fogsz érteni egy bizonyos embertipusról. Ami addig egy nagy ?-volt, az helyére fog kerülni.


Azt figyeld meg, hogy ha ok nélkül bántanak Pl. neked megy a villamoson valaki és még ő morog, meg hisztériázik, és nyomulva pocskondiáznak, utána mindig áldás érkezik.


Több évtizedes megfigyelésem.

ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Magaval nincs joban.
ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt idő, mikor fiatalabb voltam, amikor elő-elő tudott fordulni ilyen miatti sírás, de szerencsére már csak nagyon extrém esetekben történik ez meg.

Ennek ellenére akadnak emberek, akik flegmák (voltak) velem. Többségük már nem része az életemnek, akik igen, ők meg nem aktívan. Valamint már sikerült is magamban kellően tudatosítani, hogy ez sokszor amúgy nem is nekem szól. Nekik van valamilyen bajuk, gondjuk, amit ott és akkor rajtam vezetnek le. Ettől még rosszul tud esni, de jóval hamarabb túl tudok már ilyeneken lendülni. De ezt nehéz volt elérni, pedig van még hová fejlődnöm ilyen téren is.

ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!