Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 havi gyógyszert ha felíratsz...

3 havi gyógyszert ha felíratsz, ki is valtod minden a 3-at vagy csak 1 havit váltasz ki?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmüen kiváltom, különben értelmetlen az egész
ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit váltok ki amennyit ki tudok. Hiánycikk a gyógyszerem hosszú ideje. Ezért egy másikra is kaptam szakorvosi javaslatot, de még soha nem kellett a másikat felíratni.
ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Lokren a hiánycikk sajnos.
ápr. 28. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2 mindig kiváltok.A 3.kat 1 hónap múlva .
ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyim is hiánycikk. Tavaly junius ota. Amint megvan a recept, folyamat jarom a patikakat es addig nem nyugszzom mig meg nem lesz mind
ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiváltom, amennyit tudok. Mivel sok patika mellett megyek el, általában nem rendeltetek, hanem megnézem máshol is. Nincs közte hiánycikk, így nem aggódom annyira, de jobban szeretem, ha otthon kéznél van a következő doboz, mintha pont hétvégén, ünnepek alatt fogy el.
ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van penzem, miert allnek sorba haromszor?
ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!