Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem helyénvaló dolog...

Tényleg nem helyénvaló dolog visszaszólni az erőszakos lejmos kéregetőknek?

Figyelt kérdés

Nemrég történt, leült mellém egy ilyen a metrón. Nem vettem róla tudomást. Elkezdett magában beszélni, majd hozzám fordult és elkezdte mondani, hogy "majd akkor eljössz velem és együtt veszünk ki pénzt" mire visszakérdeztem hogy "Mi van?" A faszi alig állt egyébként a lábán, be volt drogozva. Éppen megállt a metró, én meg leszálltam, gondoltam otthagyom. A francokat. Ahhoz képest hogy alig állt a lábán, felpattant és jött utánam, és kérdezte hogy "Most hova mész?" Na ezt a pofátlanságot már nem tűrtem, és kissé erélyesebben rászóltam, hogy "húzzál már el anyádba te majom", erre elkezdett megindulni felém, mintegy támadólag. Én meg visszaugrottam a metrószerelvénybe, ő szépen kint maradt. De még azért ott üvöltözött, hacsak a biztonsági szolgálat ki nem rakta onnan.

Mit gondolnak ezek? Egyébként le is csaphattam volna, de látvány helyzetét, meg hogy emiatt én kerültem volna bajba, inkább ellógtam. Mit lehetett volna tenni?


ápr. 29. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Benzint rá azt hagy égjen. Az kéne ezekkel.
ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Itt az önvédelem a lényeg.Ha valaki megindul feléd,ott nincs idő "beszélgetni"

Ha el tudsz lógni(jól tetted)ellógsz,ha nem,akkor meg kell küldeni egy jobb egyenessel.

máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!