Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet olyan hogy valakinek...

Lehet olyan hogy valakinek simán szadista vagy mazochista hajlamai vannak és NEM szexuális értelemben, hanem simán? 19L

Figyelt kérdés
Én pl szerintem ilyen vagyok. A szex úgy maga nem érdekel, viszont így simán vannak szadista illetve mazochista hajlamaim már eléggé kicsi korom óta, nagyjából 11 évesen kezdődtek, akkor vettem észre hogy élvezek másokat megalázni. Viszont az embereknél mindemhol azt látom, csak szexuális értelembe használják. Viszont engem az a rész kifejezetten taszít. Csak simán szadista vagyok, errefelé hajlok nagyobb részt, de mazochista is. Vannak akik hasonló cipőben járnak, hogy szadista, meg mazo hajlamuk van, de a szex kifejezetten nem érdekli őket? Lenne kedvetek beszélgetni?

ápr. 29. 20:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Hol laksz? Csak hogy tudjam, melyik környéket kerüljem el messziről.
ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
És hogy választod ki hogy kiket alázol? Csak a veszélytelent, vagy mindenkit, vagy csak néhány embert, vagy akibe belelátod hogy bántott?
ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 De La Cruse ***** válasza:
27%

Mindenkinek vannak.

Különben nem létezne olyan, hogy halászat, vadászat, sebész vagy hentes.

ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
77%
nekem is van szadista hajlamom de szerintem mivel örömet okoz ezáltal valahogy csak szexuális az egész. Hól szeretsz kínozni? Hogyan?
ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nálam az orvosi fétis pont ilyen. Ha doktoros játékot űzök akkor ott nincs aktus.
ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"sem szexuális értelemben, csak szeretem a fájdalmat, verést, meg alázást, meg ha valaki ledominál."


És ezek után mit szoktál érezni? Nem leszel ingerült? Nem leszel agresszív, vagy hirtelen csattanó indulatos?


Ismerek hasonlót de neki a természete iszonyat nehéz. Sértődős, ingerült ha egy pici rosszat is mondasz már csattan.


Amúgy mennyire viseled el ha hozzád érnek?

ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Tatyó ***** válasza:
55%

A szadista vagy mazochista alapvetően nem szexuális tulajdonság, Fölfogtad?!


Mielőtt kiírsz egy kérdést jó lenne, ha vennéd a fáradságot magadnak és utána néznél.


Nem is tudom, miért kötöd össze ezeket alapvetően a szexualitással?

Még Te beszélsz, hogy nem érdekel a szex, de ezeket a tulajdonságokat is csak onnan ismered :D


Jó volt?


Most Te jössz!

ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15 Csak "simán" megvizsgálod és az elég! Aha, értem. 😊😊😊
máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%

16 Amúgy mennyire viseled el ha hozzád érnek?


Ez elég érdekes kérdés. Nyilván nem mindegy ki ér hozzá. Az elég fura ha mindegy ki. Bár vannak ilyenek is biztos, főleg a férfiak meg a jó "gyomrú" lányok között. Mentálisan azok se egészségesek,szerintem. Vagy normálisak és a válogatósak nem azok? Ehhez az én tudásom "kevés"!

máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

#19


nem mindegy...


Nőknél gyakoribb, hogy nőktől nem viszolyognak, sokkal jobban elviselik ha hozzájuk érnek.


Pl. orvosok, vizsgálatok , a legtöbb ember agya alapból másképp működik ha egy orvosról van szó.


A masszőr már megint egy másik kategória, vannak akik szintén úgy állnak hozzá...hogy az is egy "orvos féle" de vannak nők akik ott is inkább női masszőrt hívnak.


Itt leginkább arról van szó, amikor ellenkező nemű ér hozzájuk simogatná meg őket, olyan akiről tudják, hogy idővel szexelni is szeretne...és ilyen téren zárkózott, vagy épp kirázza a hideg illetve Nincs bizalma.


De mint a kérdező, ezt pl. lehet, hogy meg is teheti mert mindent megcsinálnak helyette, megvesznek mindent helyette, talán valahogy elviseli a munkahelyét...talán.

És ugye kb. a munkahelyünk az egyetlen ahol nem adhatjuk magunkat ha meg akarjuk tartani.


Az is egy lehetőség, hogy mindenki mindent elnézett eddig a kérdezőnek...

máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!