Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdenek bele? Titeket...

Miért kezdenek bele? Titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés

Mikor valaki azt mondja, hogy tud valamit (ami téged nagyon érdekelne), de nem mondja el. Akkor miért mondja el egyáltalán h tudja?

konkrét pl: tudom mi van vele, de azt mondták, ha megkérdezik mondjam azt hogy nem tudom. (akkor miért nem azt mondja?)

vagy pl: xy egy akkora ri.banc nem is gondolnád róla soha.

miért?

megesküdtem, hogy nem mondom el.

(hát szerintem ebbe az is benne van, hogy még ennyit sem -.-)

jó, persze tudom, hogy nem ez a legnagyobb gond az életben, de akkor is idegesítő, főleg aki rendszeresen csinálja :D mert elég kíváncsi természet vagyok :D de mostanában egész jól uralkodom rajta :D


2013. máj. 26. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon feltud húzni.. Viszont én direkt szoktam így mások vérét szívni. Néha jól esik.:D
2013. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. De engem nem kimondottan ezek, amiket te írtál, inkább amikor azt mondják nekem "van egy meglepésem, de nem mondom meg mi az" vagy "vettem neked valamit, de majd csak később kapod meg".
2013. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ilyenek trágya emberek, és a hátad mögött veled is ugyan ezt teszik.
2013. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy meggondolatlanság, és belekezdenek a mondókába, majd akkor kapcsolnak, hogy nem szabad kikotyogniuk, vagy így akarnak úgymond hatalmat szerezni feletted a szituban...furcsán hangzik, de gyakori, hogy ez a cél, de ők maguk sem direkt csinálják, ösztönös...Ha látja rajtad, hogy nagyon kíváncsi vagy, faggatod, akkor célt is ért. Ha nem akarja tovább mondani, akkor csinálj úgy, mintha abszolút nem is érdekelne, beszélj másról, ne figyelj erre. :)
2013. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!