Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a megoldás? Más is ilyen...

Mi a megoldás? Más is ilyen tulajdonságú?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem lenne okom panaszkodni mert a külsőm is jó az adottságaimmal sincs baj, munkám is van egyetem mellett szóval pénzhiányban sem szenvedek. De mégis állandóan elégedetlen vagyok saját magammal. Nem azért mert maximalista vagyok, hanem mert éppen h annyira lusta h semerre nem lépek előre. A munkámat élvezem, az egyetemre bejárogatok de nem nagyon barátkozom és otthon sem tanulok. Van egy barátom, vele kezd megromlani a kapcsolatunk mert ő hiába szeret engem nagyon én szétbombázom a kapcsolatunkat az állandó önértékelési gondjaimmal, anyira kicsinek jelentéktelennek és rossznak látom magam h nem tudom elhinni h szeret és állandóan úgy forgatom a dolgokat h a végén szinte már jogosan érezhessem azt h tényleg egy senki vagyok...és tudom h ez szánalmas és h könnyű mondani h álljak ezzel le de nem tudom mitől érezhetném magam értékes embernek..

21L


2013. máj. 30. 18:49
 1/4 Bruce_Wayne ***** válasza:
alapvetően az ember mindig elégedetlen önmagával és a vágyak csak addig motiválnak bennünket amíg azok távoliak és el nem érjük őket,amint ez megvalósul máris újabb célok lebegnek a szemünk előtt.Valahogy így lehetsz te is,a társadalom elvárásai szerint élsz, van munkád,párkapcsolatod, egyetemen tanulsz,most mégis úgy érzed hiányzik valami.Azthiszem ideje lenne megkeresni valódi önmagad kedves :)
2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt h kell csinálni? :)
2013. máj. 30. 19:57
 3/4 Bruce_Wayne ***** válasza:
arra bizony neked kell rájönnöd ;) az első lépést már megtetted
2013. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a rossz önértékeléseden, ami miatt rossznak látod magad, kéne változtatnod, ahhoz pedig önmagad megismerése vezet.

de tulajdonképpen ha meg vagy elégedve a külsőddel és az adottságaiddal, akkor miért nem tudod elhinni, hogy szeret a párod?

2013. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!