Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak meleg felvonuláso...

Miért vannak meleg felvonulások? Miért kell nekik ujjongani, h ők melegek? Csináljanak a heterók is ilyen "heteró felvonulásokat", és ujjongjunk, h heterók vagyunk! Mást is felzaklat ez, vagy csak engem zavar a dolog?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a homárok ellen. Legyenek ők nyugiban azok akik. Vállalják fel ok, de nekem ne Pesten ortályozzon a gyerekek előtt félpucéran, h ő "más"...

2013. jún. 2. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
79%

Egy bizonyos Szeked nevezetű egyéntől az alábbi levelet kaptam a hozzászólásom után: "Fogd be a pofad sza-rjanko"


Úgy látom ész érvekkel már nem bír marad ez... Hajrá ...

2013. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
53%

" Sosem hallottam még olyanról hogy egy heteroszexuális ember kiálljon a közönség elé és büszkén vállalja azt, hogy ő nem deviáns. "


Itt nem a deviancia hirdetéséről volt szó, hanem a heteroszexualitás hirdetéséről. Mellesleg szerintem egy olyan heteró se él a földön, akiről ne tudná a környezete, hogy heteró. Ellenben a legtöbb melegről nem tudja senki, hogy az. Mindenki a meleg felvonulásból indul ki, pedig nem onnan kellene.


Az én zsebemben meg akkor nyílik ki a bicska, amikor a heterók azzal érvelnek, hogy ők már pedig nem hirdetik a szexualitásukat és, hogy ők nem vonulnak fel.


Hát pedig a heterók egész élete egy felvonulás.

2013. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, nem tudom te hogy vagy vele, de én még nem láttam heterókat százszámra, szervezetten, közszeméremsértő módon, rendőri biztosítás mellett végigvonulni az utcán.
2013. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
57%
Heterofelvonulás az összes nap. Van olyan nap, hogy nem látsz egy csókolózó, ölelkező, kézenfogva sétáló hetero párt? A ti szemszögetekből ez már "hirdetésnek" számítana egy meleg pár esetében.
2013. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
96%

11-es válaszoló, én tegnap kaptam tőle egy szintén nagyon bűbájos hangvételű levelet. Ne is foglalkozz vele.


A meleg felvonulással én sem értek egyet. Pontosabban azzal nem, ahogy csinálják, mert az tényleg visszataszító.

Azzal viszont egyetértek, hogy úgy érzik, fel kell emelni a hangjukat. JKogaik gyakorlatilag nem igazán vannak, házasodni nem házasodhatnak, gyereket nem nevelhetnek (abba most ne menjünk bele, hogy ez helyes-e vagy helytelen, lényegtelen); nemrég fültanúja voltam egy beszélgetésnek, ahol arról tanácskozott két középkorú nő, hogy előző nap látott két fiút kézenfogva. Ennek akkora hírértéke van, hogy napokig ezen kell emészteni magukat. Annyira gáz lehet melegnek lenni, hogy szó szerint el kell bújni a négy fal közé?

Annyival rosszabb, ha két fiú fogja egymás kezét, mint amikor pl egy fiú-lány pár a buszmegállóban manduláig egymás szájában vannak?

2013. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
28%
#14 Az más, mert az a többség számára megbotránkoztató viselkedés. Ha én egy olyan helyre költöznék, ahol a többség homoszexuális, elfogadnám, h nem csókolózhatok lányokkal nyilvánosan, ellentétben veletek.
2013. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
57%
Tavaly volt egy Családok napja rendezvény is, ahol heteroszexuális gyűlés volt.
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
88%
Mi még úgy tanultuk, hogy minden, ami nem kapcsolható a fajfenntartáshoz, az biológiai ételemben deviancia.
2013. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
47%

11 vagyok. Azt még elfelejtettem, hogy volt már heterofelvonulás is, drága jobbikosaink nagysikerű rendezvényt szerveztek hatalmas tömeggel: http://www.youtube.com/watch?v=PfumpB3w7Yk

A rendőri biztosításról meg annyit, hogy 12 évig úgy volt felvonulás, hogy nem voltak agresszív vadállat ellentüntetők, nem is kellett csak minimális mennyiségű rendőr a közlekedés biztosítására mint más rendezvényen. A sok rendőr az ellentüntetők miatt kell, miattuk kerül ennyibe a rendezvény (ill. miattuk sem kellene ha nem akarnának dobálni és szétverni embereket).

2013. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
48%
mmint #14 vagyok, bocs.
2013. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!