Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak meleg felvonuláso...

Miért vannak meleg felvonulások? Miért kell nekik ujjongani, h ők melegek? Csináljanak a heterók is ilyen "heteró felvonulásokat", és ujjongjunk, h heterók vagyunk! Mást is felzaklat ez, vagy csak engem zavar a dolog?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a homárok ellen. Legyenek ők nyugiban azok akik. Vállalják fel ok, de nekem ne Pesten ortályozzon a gyerekek előtt félpucéran, h ő "más"...

2013. jún. 2. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
86%

Ebben nincs igazad. Azért tűnhet úgy, hogy több a meleg, mert többen felvállalják. Nem lettünk többen, csak már nem kell annyira titkolni.


Szerinted menőségből bárki megváltoztatja a saját szexualitását? Még, ha menő is lenne akkor se tudna az ember heteró létére azonos neművel lenni. Még divatból se.

2013. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg személyes tapasztalat alapján mondod, hogy a fiatalok körében divat melegnek lenni? Mert bár 23 éves vagyok én nem tapasztalom ezt a tinik, de még a saját korosztályomban se.
2013. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
Részben igaz, h sajnos ma már sokan büszkék is rá, h buzık, de a másik részét akkor is a liberális neveltetés okozza. Az idióta tiniktől pedig minden kitelik a divatért, még a buzulás is.
2013. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban személyes tapasztalat, mert én pár évvel idősebb vagyok nálad, így nem igazán érintkezek ilyen korúakkal már. Olyan lányt viszont ismerek, aki régebben divatleszbi volt. Neten is olyanokat lehet látni meg olvasni (itt is), h az ember haja égnek áll.
2013. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
72%

Hát, ha elmegyek heteró buliba (mert olyanba szoktam járni első sorban) olyanokat látok, hogy égnek áll a hajam. Kész orgiákat csapnak és simán ez alapján megítélhetném őket. És elmondhatnám, hogy a heterók milyenek. És nem az a legfőbb bűne a mostani tiniknek, hogy esetleg akad 1-2 divatleszbi köztük. Sokkal rosszabb dolgokat művelnek. Erkölcsi tartásuk nulla, nem tudnak különbséget tenni jó és rossz között. És ez személyes tapasztalat.

Ezért is hülyeség a melegfelvonulásból kiindulni, mert oda elmegy 1-2 deviáns alak és rögtön róluk csámcsog a fél ország.

2013. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
90%
Ki beszélt itt hetero és homo bulikról? Egy zártkörű rendezvényen v egy buzıbárban felőlem úgy élitek ki a hajlamaitokat, ahogy akarjátok. Amíg nem kell egészséges embernek is néznie, és nem erőltetitek rá senkire, addig nem zavar. Akit igen, az valóban homofób. A buzıparádéval viszont pont ez a baj, h azt nézni és tűrni kell mindenkinek.
2013. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

Én csak egy példát hoztam fel, hogy a heteró fiatalok miket művelnek. Mellesleg pont a heterókra nem az a jellemző, hogy a négy fal között csinálják a dolgaikat. Ellenben, ha a melegeknek egy nap jár az évben, hogy szabadban bulizzanak akkor már összedől a világ.


Mellesleg ajánlom ezt a videót figyelmedbe. Én egy igazán kirívóan viselkedő embert se láttam rajta. És ezt a videót nem a médiának szánták, hanem valaki saját magának vette fel: http://www.youtube.com/watch?v=EtTTpUsxaXI

2013. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
90%
Mondtam már: el kell fogadni, h a többség számára a nyilvános buzulás megbotránkoztató. Szintén említettem korábban, h ha olyan helyen élnék, ahol a többség homoszexuális, én is csak a négy fal között csókolóznék lányokkal. A buzıparádé pedig már önmagában káros jelenség, mert azt sugallja, h homokosnak lenni normális és természetes dolog, és aki ezt kisgyerekként elhiszi, később nagyobb eséllyel lesz buzı.
2013. jún. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
53%

Szóval, ha azt hiszed gyerekként, hogy a négerek értelmes és normális emberek akkor nagyobb eséllyel leszel később néger?


Bocs, de kb. ilyen szinten áll ez az érvelés.

2013. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
Az teljesen más. Négernek születik az ember, az színtisztán a genetikán múlik. A szexuális beállítottság viszont neveltetés kérdése.
2013. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!