Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a nyarat. Valaki még...

Utálom a nyarat. Valaki még így ezzel?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kategória, ne kövezzetek meg :D

Dög meleg, allergia nekem mindig a nyár, ha az idei tényleg olyan esős-borongós lesz az lesz nekem az áldás. Barátok közül egyet sem látok, mert mindenki ezerfele széled, 5-6 buli ha van a két és fél hónap alatt. Most találtam nyárimelót szóval le leszek kötve, de azért idén sem repesek a tudattól, hogy már június van...



2013. jún. 4. 21:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is igy vagyok,igazából szeretném a nyarat,mármint azért vannak határok a hőmérsékletet illetően,ha nem lennének az éjszakák,amiken nem tudom kipihenni magam,nem is lenne gond,de igy egész nap nyomi vok,semmihez sincs kedvem. Én is a max 25.ig csoportba tartozom. Sokan mondják,h milyen rossz,h június van és nincs meleg,hát én meg inkább örülök ennek az időnek,szabadságon voltam és 1O órákat aludtam,pedig sose volt jellemző rám.
2013. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Alaque ***** válasza:
88%
Idén elmarad a nyár, ne aggódj.
2013. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölöm ezt az évszakot,de most jól viselem,mert állandóan őszies idő van,meg hűvös.Csak sok a víz a földnek.25L
2013. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
akkor nem vagyok egyedül:) persze nekem is jólesne egy kis napsütés, mert hullaszínem van (rég napoztam), de tavaly júniusban pl. életem nem volt, hetekig 35 fokban.
2013. jún. 5. 14:48
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tanultam nyaranta ki se mozdultam,pár perc a napon 25 fok felett és elájulok:(

Amióta dolgozok tiszta idegbeteg vagyok,ha meleg van.Szabadságot nem tudok kivenni egész nyárra,éjjel nem tudok aludni,azon görcsölök,hogy sikerüljön árnyékba közlekedni,hetekig nem bírom kipihenni magam.A mostani időnek örülök,de hétvégére 29 fokot jósolnak.

2013. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
89%
Gyűlölöm a nyarat.
2013. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
62%
Felejtéstek már el, hogy elmarad a nyár. Ezzel csak egy francia tv csatorna ijesztgette az embereket, de akkor nem tudom mivel magyarázzák, hogy mától erőteljes és tartós felmelegedés kezdődik. Annyi alapja lehet, hogy van a dolognak, hogy nem lesz talán annyira kemény mint a tavalyi. Lehet, hogy 36 helyett "csak" 33 fok lesz. Ez nemtudom mióta nevezhető elmaradásnak. De ha abból indulunk ki, hogy sokszor még másnap sem olyan lesz az idő amit előzőleg mondtak, még az is benne van a pakliban, hogy az ellenkezője valósul meg és kegyetlenebb lesz mint valaha, ugyanis amerikai cégek meg ezt állítják. Senki nem tudhatja milyen lesz a július, augusztus, de az biztos, hogy nem fogunk fázni.
2013. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Alapesetben szeretném, mert ilyenkor rám jön az utazhatnék, meg olyan érdekes érzés fog el. De mikor már 25°C felé megy, akkor egyszerűen megutálom, alig várom, hogy vége legyen.
2013. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Alaque ***** válasza:
11%
Ha annyira utáljátok a nyarat, akkor zárkózzatok be a lakásba, vagy költözzetek Skandináviába!
2013. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Akkor aki a telet utálja, az Afrikába költözzön ki? Mások vagyunk, nem tudom, miért "elfogadottabb" a hideget utálni, mint a dög meleget..:) Ettől függetlenül az idei nyár tűrhető, gyorsan telik, csak a parlagfűszezontól f.sok.
2013. júl. 8. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!