Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a nyarat. Valaki még...

Utálom a nyarat. Valaki még így ezzel?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kategória, ne kövezzetek meg :D

Dög meleg, allergia nekem mindig a nyár, ha az idei tényleg olyan esős-borongós lesz az lesz nekem az áldás. Barátok közül egyet sem látok, mert mindenki ezerfele széled, 5-6 buli ha van a két és fél hónap alatt. Most találtam nyárimelót szóval le leszek kötve, de azért idén sem repesek a tudattól, hogy már június van...



2013. jún. 4. 21:36
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
78%
én eltörölném az évszakok közül..utálom a meleg időt....télen sokkal aktívabb és kiegyensúlyozottabb vagyok...
2014. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
77%

Én is utálom...

Legszörnyűbb évszak.😖

2015. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
62%

Igen, mostmár én is ebbe a táborba tartozom. Eddig valamivel jobban bírtam, de azért az elmúlt kb 2-3 évben mindig ,,kóvájogtam''. Na ez most megsokszorozódott, mert kb. egy hónapja nagyon rosszul vagyok, szinte állandóan ebbe a kánikulában. Hányingerem van, szédelgek, a fejem is fáj néha, és állandóan rossz a közérzetem. Amint lemegy 25 fok alá jobban vagyok, de ez így kibírhatatlan. Pénteken annyira rosszul lettem, szédültem, hogy azt hittem annyi

:/ Iszok rengeteget, folyamatosan hűtöm magam, de az is ideig-óráig segít. Arról nem is beszélve, hogy minden csak megromlik ebbe a melegbe, szóval a kajákra is még jobban kell figyelni.

2017. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy fiatal vagyok még, és nem is túlsúlyos, és így is csak szenvedek. Utolsó voltam.
2017. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
16%
Miért jobb ha hóember leszel a ruha rétegektől és a hótól?
2020. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát én jobban szeretem az biztos, ha neked a nyár jobb,akkor fogadd el,hogy nem mindenki van ezzel így.
2020. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a kedvenc évszakom,előre szólok ezért nem kell lepontozni! Ilyen vagyok és az egyáltalán nem az én hibám én mindig is a telet szerettem,imádtam! Aztán tavaly szeptemberben valami megváltozott,hiányoltam a nyarat nagyon sose ennyire,és nem is a suli volt az oka hanem hiányzott,hiányzott de nagyon,egész évben ezt vártam és végre itt van! A csodás nyár! És azóta a kedvenc évszakom!

Dinnye,főtt kukorica,nincs suli! Ezt a többi évszakban kihagyod!😑😀😀

2020. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Most lehet hogy mindenki azt gondolja hogy,inkább legyen suli olyan meleg van,kitört az allergiám! De! Lehet hogy most nem hiszitek de ha kitörölnétek a nyarat az évszakok közül,ezerszer visszasírnátok!

A vakáció,a sok szép élmény,a fagyi,a jégkrém ,kirándulások,strand, balaton,és lehet nektek nem de az o.társaimnak nekem és a legtöbb embernek ez fájna ha elveszne ,ti ki törölnétek Isten munkájának egy részét? Isten ha tényleg ugy akarja megteszi,de elakarnátok rontani több millió ember boldogságát? Mi a mérsékelt övezetben élünk ahol 4 évszak van .Isten akarta igy! És legyen meg az ő akarata amint a mennyben ÚGY A FÖLDÖN IS! Visszasírnátok még ...megbánnátok mindent..Istennek könyörögnétak...Gyere vissza nyár! Gyere vissza!...

2020. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!