Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
Én múltkor kiöntöttem a kanapéra a colát és sírni kezdtem. Semmin se tudok veszekedni, mert rögtön bőgök. Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen? :C 21/L
2013. jún. 8. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan én is ilyen vagyok.. Csak nekem annyival roszabb hogy egyik pillanatba kedves,utánna bunkó flegma is vagyok és minden hangulat átmegy rajtam egy nap többször.. néha már akkor neki állok sirni ha valaki rámkiabál vagy ha nem tudom az iskolában valamire a választ.. nem vagy egyedül.!
2013. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, legalább is télen. Itt pláne durva a tél. (egyetem miatt Finnben vagyok) és valami ilyesmi volt velem is. Ha akarod írok többet a dologról :) 20f.
2013. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs, de jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen. :) Egyesek szerint csak sok csalódás ért, de mindig ilyen voltam. Amikor egy normál dologról vitázunk, hogy pl menjek autóval suliba, vagy gyalog, egy ellenérve is majdnem sírok, de komolyan. Szívesen fogadom a további kommenteket, vagy privátokat, kíváncsi vagyok a saját történeteitekre, véleményeitekre. :)
2013. jún. 8. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos :D
2013. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tényleg, érettségin is kicsi kellett, de valahogy erőt vettem magamon... >-<
2013. jún. 9. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hűt én így jártam vizsgán.. a két legkönyebb tételt húztam és neki álltam sirni.. pedig tudtam,de sirtam..:SSS Meg van egy fiú aki fullra kikészit és lehet hogy ezért..
2013. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!