Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reménytelen eset vagyok?

Reménytelen eset vagyok?

Figyelt kérdés
Mintha magam ellen lennék,direkt etetem magam. ÚGY! hogy nem is vagyok éhes!! mi ez? nincs étvágyam ilyen melegben mégis suttogja a kis hang a fejemben,h edd meg mosmár mind1 akkor egyél még.. Szerintetek? Diétázni,kalóriát számolgatni ,megvonni nem fogok ugyanis ez lett az eredménye. Mivel fogyhatnék? sportolni szeretek akár napi szinte is ezzel nincs gond:)
2013. jún. 19. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél zöldséget abból nagyon sokat lehet, amikor nem éhségből eszel akkor az a jó.
2013. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyél zöldet (mint írták előttem) vagy gyümit.


De.. én nagyon érdeklődő természet vagyok. Mit értesz az alatt, hogy nem vonsz meg magadtól? Most ezt úgy érted, hogy te bizony kenyeret meg cukrot fogsz enni, mert eddig is ettél és nem vonod meg?


Mert akkor buktatóhoz értél. Pont amiatt kívánós sok ember hogy ilyeneket eszik. Ha jóllaknál zsírosabb étellel, fehérjével akkor hosszabb ideig nem igényelnél kaját.


De ez csak egy kis részlet. Egyél egy salit, egyél halat hozzá.. egy csomó jó választásod van amit tök lájtos hízás szempontjából.

2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!