Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan ennyire hülye...

Most komolyan ennyire hülye némelyik emberek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a "világvége" már lejárt lemez és, hogy én is elég hülye lehetek, hogy ez csak most esik le, de volt az, hogy az emberek pincékbe menekültek, hogy túléljék azt a bizonyos világvégét. Most komolyan azt hiszik, hogy ott életben maradtak volna? Ha majd jön a világvége, akkor az csak felszínes pusztítást végez? 5-6-7 méter mélyen már nem is lesz semmi?

Én ha elképzelem a világvégét, akkor valami olyan jelenik meg, hogy a föld is szétmegy, szétrobban vagy hasonló, nyugodtan lemehet bárki pár méter mélyre...

Valaki meg tudja ezt nekem úgy magyarázni, hogy megértsem őket is?



2013. jún. 27. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de azért tényleg hozzátenném, hogy nem ez a "világvége"-dolog az egyetlen ésszerűtlen dolog, amiben az emberek hisznek.
2013. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos rengeteg dolog van még ezen kívül..
2013. jún. 28. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!