Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan férfit, aki...

Ismertek olyan férfit, aki több nőt szeretne magának, vagy van is neki, és ezt fel is vállalja mindenki előtt?

Figyelt kérdés
Alkérdés: Ezt miért titokban csinálja a legtöbb férfi?
2013. júl. 1. 23:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen, sőt nőből is. Nem minden hasonló férfit jellemez amit leirok, de van hogy egy ember egyszerre tobb emberbe egyszerre is szerelmes. Nem szexpartner, nem tenyeszbika mivoltabol, egyszerűen szereti azt az embert. Ennek az én felfogásom szerint az oka az, hogy nem lehet egy monogqm kapcsolatra korlátozni az ember lelket. Ahogy lehet tobb barátod akit szeretsz, miért ne lehetne szerelmed is. Akik igazán szereti a másikat az sose állna a másik boldogsággal útjába, de nem is kell csupán azért nem szeretni valakit, mert az mást is szeret, másba is szerelmes, ha mellette felém se változtak meg érzései. Ezt az nem értheti meg, aki attól tart, hogy megcsalhatjak, ha elvárja, hogy kizárólagos ura(asszonya) uralkodója legyen a másik boldogsaganak. Akik edesharmasban gondolkodnak azok perverzek, vagy hippi koloniaban. Létezik olyan sokszívűség melynek nem a perverzió. Vagy a strigula az oka.

Kérdező akkor kapsz ra választ, ha megtudod mit szól a férfi ahhoz, hogyha a nőnek (is)van másik szerelme. ( nem dugopajti, nem szimpla szerető)

Az viszont a férfi( kivéve ha fordított a felállás) feladata, hogy ne versengés legyen a két nő között. Persze ehhez a ket nőnek is alapból ilyen beallitotsagunak kell lennie. Mivel olyan nincs az általam felvázolt kapcsolatban, hogy egyszerre ismerkednek össze, arra kiváltképpen figyelni kell, hogy nincs helYzetbol kituras, nincs lecserélése a korábbinak. Nálunk valahogy az élet hozta ezt, nem terveztük, hogy igy éljünk.


Alkérdes:Sok férfi fel, hogy a korábbi szerelme elhagyja, pedig ahhoz lehet sokévi kötődés fűzi. De lehetnek anyagi oka is, vagy egyszerűen csak olyan miatt van kapcsolata titokban mert otthon hiányzik valami.... Millió ok, ebben általánosítani nem lehet.

2015. jan. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Kérdező akkor kapsz ra választ, ha megtudod mit szól a férfi ahhoz, hogyha a nőnek (is)van másik szerelme."


Semmit, én találtam olyan fiúkat, akik ezt vagy nem nehezményezik, vagy kifejezetten pártolják is.

De az én legutolsó kedvesem is azok közé tartozott, aki titkolta a 2 nőjét, bár pártolta, hogy nekünk több fiúnk legyen - de a másik nő ugyanúgy rejtegeti a két fiúját, mert monogámnak mutatja magát a világ előtt.


Azt hiszem, mi váltottunk ma privátot erről.


Szóval nagyon feltűnő, hogy csak én vagyon talpon a vidéken ebben, aki nem titkolózik.

2015. jan. 17. 15:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen szerintem mi beszéltünk privátban is. Ehhez nekem a sors is segítetett, mert hamar megismerték a lányok egymást. El sem tudtam volna képzelni, hogy az elejen ne tisztazzam a helyzetet. A párom előtt estem szerelembe, nem mondom, hogy nem volt az elején vihar és fájdalom az érzések terén,főleg úgy, hogy ez azért nem volt tervezve, nem kerestem direkt egy új párt, csak belebotlottam. Ami sokat segített viszont, hogy sokat beszéltünk érzéseinkről és nem titkoltam semmit. Se azt mit érzek az új szerelmem iránt, se azt amit iránta. Az új párom(akkor még nem a párom volt) szép lassan a barátom lett, és a párom látta, hogy habarodok bele egy másik nőbe is, akit ő is megismert azelőtt, hogy összejöttünk. Tudta, hogy randizni megyek vele, tudott mindent, mert nekem ő volt a legjobb barátom is egyben és én vele megosztottam mindent. És nem mondom azt, hogy neki az elején ez nem fájt! De az érzéseimben biztos voltam, nem szerettem és nem szeretem most sem kevésbé, mint a kezdetekben.

A régebben párom mostmár csak az egyik legjobb barátom. :) de annyival még mindig beelőz, hogy tizenkét év elónye azért van a másik legjobb barátommal szemben.

Nem tudom kinél hogy van, én nem tudom, hogy lehet eltitkolni egy másik nőt egy kapcsolatban ahol két ember együtt él. Nem vagyok papucs és nem vagy pórázon tartott és pórázon tartó de én mindent tudtam mindig a páromról, és ő is rólam. Nekem ez volt a természetes.


Szóval biztosan tudom, hogy nem vagy egyedül ezen a vidéken.

2015. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Szóval biztosan tudom, hogy nem vagy egyedül ezen a vidéken."


Nagyon örülök.:)

De pontosítok, a mondatomat arra értettem, hogy a saját kapcsolatrendszeremben tűnt fel, hogy a többiek nem "tiszták" az ügyben. Pedig a szerelemhez bátorság kell.

2015. jan. 17. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!