Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyszerűen nem megy az egyedül...

Egyszerűen nem megy az egyedül alvás, miért?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és egyszerűen nem merek egyedül aludni. Eddig mindig nővéremmel aludtam, pedig van külön szobánk. Csak elköltözött itthonról már kb. 2 hónapja. 1 hónapig beköltöztem anyuék szobájába, megágyaztam magamnak a földön, csak apa megelégelte. Így hát most már egyedül "alszok". A baj az, hogy én egész este ébren vagyok telefonozok, tévézek, és mikor világosodik, akkor vagyok hajlandó elaludni. Valamiért be pánikolok. Eszembe jut a sok dolog, hiszek a szellemekben és nagyon félek tőlük. TV-vel talán eltudnék aludni, ha apa nem kapcsolná ki. Volt már rá példa, hogy elaludtam még régebben, hajnalba felkeltem és ki volt kapcsolva a TV, bekapcsolni meg nem tudtam, mert nem távirányítóval kapcsolta ki, és megijedtem a sötétbe. Ezért nem is vagyok hajlandó elaludni, mert 1-2 körül mindig beront a szobába megnézni, hogy fent vagyok-e. Olyankor rám szól, hogy minek megy a tv, holott tudja hogy félek! :( Van valami megoldás? Mással is van/volt ilyen?

Normális válaszokat, köszi!


2013. júl. 4. 17:14
1 2
 11/17 Justicar ***** válasza:
74%

Igazi felvételes szellemes film? Remélem, hogy nem a Paranormal Activityre gondolsz, mert az röhej. :D :P Am ne félj, régen én is féltem a sötétben, aztán valahogy sikerült leküzdenem. Hm.

18/F

2013. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez egyebkent panikbetegseg lenne?
2013. júl. 5. 00:25
 13/17 miau99 ***** válasza:
100%
Igen az, de szerintem lefogod küzdeni. (látom, tegnap este se aludtál, hiszen hajnali fél egykor írtad a kommentet.) Ígérem neked, hogyha eddig nem bántottak a szellemek, akkor ezután se fognak.:)
2013. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Justicar ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne?:D
2013. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aludjak veled?
2013. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen légyszi -.- :DD
2013. júl. 6. 12:21
 17/17 anonim válasza:
100%
Cicám neked 17 évesen másról kellene gondolkoznod az éjszaka ;-)
2015. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!