Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira ronda és szerencsétlen...

Annyira ronda és szerencsétlen vagyok, hogy legszívesebben meghalnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hízásra hajlamos vagyok, kb. nincs olyan testrészem amin ne lenne stria.

A bőröm száraz, tágak a pórusaim, tele vagyok miteszerrel.

Barna hajam, barna szemem van, erősen szőrösödök.

Csúnyák, nagyok, görbék a fogaim hiába volt fogszabályzóm, és hiába ápolom folyamatosan, most is van vagy 6 lyukas.

Őszülök, törik a hajam, erősen korpásodom, zsíros.

Rövidek az ujjaim, törnek a körmeim.

Tele vagyok anyajeggyel.

És még sorolhatnám napestig...

Próbálok ápolt, igényes lenni, de annyi pénzembe és energiámba kerül, hogy feladom.

22 éves vagyok, nem volt még barátom, kapcsolatom soha.


Egy genetikai hulladék vagyok. Kivagyok :(


2013. júl. 8. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na kezdjük az elején. Hízás ellen lehet tenni,nézz körül a fogyókúra témakörben alaposan. A stírákkal nem lehet mit kezdeni,idővel halványodnak, fehérednek. Ha napozol az is jó,kevésbé látszik egy barnásabb bőrön mint fehéren.

Szőrösödés nem gáz,szemöldökcsipesszel,borotvával esetleg epilátorral mindent meglehet oldani.

6 lyukas fog ? Körzeti fogorvos ingyen betömi,csak a TB kártya kell hozzá. Fogmegtartó kezelések (tömés,gyökérkezelés) ingyenes.

A hajadra válassz megfelelő sampont,többet ki kell próbálni,nekem is zsírosodik a hajam,két-háromnaponta mosok hajat,natúr samponnal. Abba semmilyen szintetikus anyag nincs,így nem is roncsolja azt. Valamint ne hajszárítózd a hajad,hagyd természetesen megszáradni mert az is rendkívül kiszárítja.

Szedj hajvitamint. DM saját márkás hajkapszulája 1000ft és 60 db...nagyon megéri nekem nő tőle a hajam és a körmöm mint a gomba, és erősíti is mindkettőt. Pedig csak 20 napja szedem. Ha nagyon zavar az őszülés fesd be,és vágass egy picit a töredezett végéből.

Anyajegyből nekem is jutott bőven,ezzel nem lehet mit kezdeni :) Csak hogy példák mondjak,egyik karomon 15 anyajegy van :D

Nincs veszve semmi szerintem. :)

2013. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

még egyszer én a 22 éves lány. Az a DM vitamin tényleg ütős. Egyszer elkezdett hullani a hajam, végig sem szedtem a tablettákat és simán megállította.

A körmöm most kezdett el durván törni, lehet újra előveszem a maradékot (túl sok volt a körömlakk.. akkor lehal a körmöm)

2013. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!