Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek a megfelelési...

Mit kezdjek a megfelelési kényszeremmel? Hogyan tudnám csökkenteni?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom óta megbízható ember voltam, aztán felnőtt koromban belecsöppentem egy Egyesület munkájába, ahol beteg embereken próbáltam segíteni (sorstársaimon). Ez még jobban megnövelte az önbecsülésemet és egy számomra kedves doktornő még biztatott is és dicsért és mások is dicsértek, hogy milyen jó ember vagyok. Azóta meg akarok felelni ennek a rólam kialakult véleménynek és bár már nem dolgozom ott, de azóta sem tudom levetkőzni ezt a megfelelési kényszert. Mostani munkahelyemen állandóan stresszelek amiatt, mert én akarok lenni a legjobb munkaerő, emiatt kapkodok is, hogy a leggyorsabb is legyek, de ez nem jó nekem, mert sokat szorongok emiatt. Mivel csökkenthetném ezt a megfelelési kényszert véleményetek szerint? Jár valaki itt hasonló cipőben?
2013. júl. 21. 06:57
 1/1 B42 válasza:
én nekem nincs hasonló gondom de azért eltudom képzelni ha nem akarod h ijen problémád legyen nem kellennyire stresszelni! hogy ha nem hajtassz ennyire és nem görcsölsz a munka miatt attolmég ugyanúgy marad a munkád ugyanúgy kapsz fizetést csak éppen nem leszel a hónap dolgozója :) nem mindenféleképpen kell megfelelni mindenhol ha tudsz kérj 1 hét szabadnapot ott lazíts és késsz ha visszaméssz dolgozni akkor csak nyugottan csak NE stresszelj nehézlessz leszokni róla meg minden de 1 két hónap mulva már hozzászoksz sok szerencsét és kitartást! :)
2013. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!