Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pestiek utálják a vidéki...

A pestiek utálják a vidéki lányokat?

Figyelt kérdés
-
2013. júl. 29. 09:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
94%

13-as vagyok, úgy látom a lepontozók felszínesen olvasnak, mivel nem én köcsögöztem le a vidékieket, épphogy én kaptam meg egy állásinterjún néhány Pesti lánytól, hogy mit akarok én itt amikor a világvégén lakom, elveszem előlük a lehetőséget, takarodjak vissza csirkét nevelni.

Egyébként én is panelban lakom nagyvárosban, erre jön valami BP agglomerációban lakó és kioszt. Neveljen ő csirkét.

Szóval vannak olyanok akik utálják a vidékieket.

2013. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%

Marha jó, hogy mindenkit lepontoznak, aki nem imádja a vidékieket...

Mondok még valamit, ha már úgyis 0%-os vagyok: a határon túliakkal is ugyanez a baj!

És hát a pontozáson is látszik az az általános gyűlölet, amit idehoznak nekünk BUDAPESTre.

2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, szerintem is sokkal nagyobb a gyűlölet a budapestiek felé a vidékiektől, mint a sokat emlegetett fordított helyzet. Amikor vidéken voltam, többen kóstolgattak, "pesti", meg na és mi van ott? De ilyen gunyorosan. Amikor nekem kifejezetten tetzett, h végre nem ott vagyok.
2013. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez a Pest, meg vidék ellentét. Mindenki ott él, ahol szeretne, vagy ahol tud. Pesti mást tud, mint a vidéki.

Pesti gyönyörködhet az ember alkotta csodákban, mi pedig az Isten alkotta csodákban.

Miért ne lehetne ez kölcsönös. Egy vidéki felmegy (felénk így mondják) és a városi szívesen útba igazítja. Ha egy városi téved erre, nem kell kiröhögni, mert nem tudja megkülönböztetni a tyúkot a kakastól.

Falusiként nem tudnék Pesten élni, de ez nem jelenti azt, hogy lenézem őket. Gonoszul viselkedő ember pedig van falun, városon. Sok vidéki azért megy Pestre, mert vidéken nincs munkahely. Földből nem lehet megélni, mikor külföldről hozzák a csirkét, mindent. Amíg volt tsz, addig volt munka. Most semmi.

Ne gyűlölködjünk!

Pestiek! Zavarjatok már egy kis esőt falura is, mert itt pusztulunk el! Termés meg nem lesz, ami szívás mindenkinek! Látom ott esik!

2013. júl. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#20-hoz szólnék.

Az ázsiainak igaza van. Nem azt mondom, hogy általánosítani kell, de én is azt tapasztalom, hogy ha valaki bajban van, akkor mindenki csak elsétál mellette, rá se néznek. Tipikus példája volt ez annak, amikor a hajléktalant megverte valaki (okát nem tudom), és ott mászott véresen a tömegben, senki nem emelt akár névtelenül telefont az érdekében, legalább nézzék meg a mentők. Másik eset, hogy kötözködnek a cigányok, és senki nem kel az ember védelmére, nem áll mellé mondjuk másik négy ember, hogy azt az KÉT vézna s*ggf*jet helyre tegyék, akár szóval, akár csak határozott fellépéssel. Elesik az idős ember, és nem segítik fel? Szánalmas... Bár ez nem konkrétan Budapest problémája, az egész országé. De az ázsiainak igaza van; a magyar nem összetartó sajnos. Magukra számíthatnak.

2013. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem az ázsiai mondta ezt, hanem egy vidéki nőci, aki a gyerekével együtt utazott a metrón. Nyilván én pl. védtelen, erőtlen 20onéves lányként nem fogom ott hívni a rendőrséget, mert engem nyírnak ki előbb. Na mindegy, tudom, hogy mi lenne a helyes, csak az dühített fel, hogy egy vidéki nő, aki ugyanúgy nem szólt egy rohadt szót sem, a többi utast vegzálja, hogy miért nem segít, mert hööööö, pesti, amikor ő vidékiként sem merte.

Az más kérdés, hogy a gyereke utána megfordult felállva, és konkrétan ráhányt az ülésre, mellém, és a nő már amikor látta, hogy a gyerek hányni készül, akkor nem volt képes azt mondani neki, hogy forduljon legalább a padló felé... ja, és nekünk, másik utasoknak kellett elkezdeni feltörölni az okádékot, mert a nő állt ott, mint a faszent....

2013. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ja értem, így már értem a felháborodásod. Tényleg elég furcsa dolog ez, hogy veri a mellét, hogy bezzeg a másik, mikor ő sem tesz a dolog végett semmit, csak néz, mint a süketnéma... Az ilyenek miatt tartunk ott, ahol. Lásd a kérdést. Ilyet kell feltenni, mert sok a negatív tapasztalata embertársaitól...
2013. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Csak amennyire a vidékiek a pestieket.

Arra én is allergiás vagyok, mikor valaki idejön, és egész nap csak kritizál mindent. Menjen haza basszus, ha nem tetszik neki. Nem kötelező itt lenni.

2013. aug. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!