Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kövér vagyok? (kép)

Szerintetek kövér vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

én elèg ducinak èrzem magam és anyukam is mindig azt mondja fogyjak le!

[link]



2013. aug. 2. 08:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Idióta is vagy meg dagadt is.

Egyéb kérdés?

2013. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem értem minek kell a felesleges hülyeséget beszélni és nem a kérdésre válaszolni.
2013. aug. 2. 09:06
 13/28 anonim ***** válasza:
Neked nagyon súlyos fogalomzavaraid vannak! Ha kövérnek gondolod magad, akkor a lehető leghamarabb menj pszichológushoz!!!
2013. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Inkább túlontúl vékony is vagy. Édesanyádat meg legszívesebben felpofoznám, hogy így alázza a lányát egy nem létező probléma miatt. Ha ő 48 kiló és még fogyni akar, akkor fogyjon, maradjon hülye, de a helyedben elengedném a fülem mellett a megjegyzéseit.
2013. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Remélem hogy nem...

Ha pedig igen, nem vagy tisztában a kövér és a duci szó jelentésével. Én 3x ekkora vagyok és mégsem mondom magam se kövérnek, se ducinak. Te még csak húsosnak sem vagy mondható.

2013. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Anyukádnak is el kéne pszichológushoz menni!
2013. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
mostmár nem hallgatok rá, de azért idegesít mikor ezzel b*szogat. Ha van rajtam felesleg az is az én bajom nem kell minden nap a tudtomra adni újra és újra. elég bunkóság de anyu szereti ha idegesítheti a környezetét. biztos kap valami plusz adrenalin löketet.
2013. aug. 2. 09:12
 18/28 anonim ***** válasza:
A férfiak a nőket szereik, a kutyák játszanak a csontal. Te az utobbihoz tartozol. Feleségem százövenpár kiló. Na ő kövér. De ugy szeretem ahogy van. Pedig én csak hetven kg vagyok.
2013. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
NINCS RAJTAD EGY GRAMM FELESLEG SEM!!!
2013. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Édesanyád meg akarja adni a kellő löketet az anorexia irányába? Egy anyának támogatni kéne a gyermekét, nem alázni, bántani. Tökéletes alakod van női szemmel nézve, de nem csodálom, ha mást gondolsz, amikor a családod az ellenkezőjét sulykolja beléd. Nem ártana elbeszélgetni velük!
2013. aug. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!