Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért számít hisztinek?

Ez miért számít hisztinek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy van itt is és az életben is rengeteg olyan ember, akinek ha valamennyire kitárgyalom a rossz anyagi helyzetünket akkor egyből azt mondja, hogy hát 17 évesen te aztán nagyon tudod, meg, hogy csak megy a hiszti folyamatosan. Mondjuk most tény, hogy egy szavam se lehet mert apa kavott munkát havi 100 ezerért ami mégis csak több mint 22800 Ft. Tehát azóta van internetem ami kell a sulihoz, mert sokszor itt adják le a tanárok a házit meg stb. :S


Na meg, nem ők élték azt meg hogy milyen üres kenyeret vacsorázni, meg nézni a suliban is, hogy ki milyen finom péksütiket eszik míg én még csak ennivalót sem vittem magammal. És akkor ez még csak egy felvetés. Utálok panaszkodni tehát csak a végső helyzetben írom le/mondom el, hogy mi van.


De főleg itt GYaK-n kapom meg jó párszor, hogy csak hisztizni járok ide. Na mind1. Miért ilyenek az emberek? Miért nem lehetnek elfogadóak és megértőek a másikkal?


2013. aug. 7. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek, így általánosságban fogok írni. Ha valaki csak és kizárólag a negatív dolgokról beszél, hogy milyen rossz sorsa van, lehet akármilyen jogos is, előbb-utóbb elvágja magát az embereknél, mivel senki sem szereti ezt hallgatni - és nem arról van szó, hogy homokba akarják dugni a fejüket.
2013. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a panasz mögött mindig van egy kis bújtatott reménykedés, hogy majd valaki, csodálatos módon, megszánja a panaszkodót, és juttat neki valamit. Persze ezt nem mondja ki senki, sőt talán maga a panaszkodó sem, saját magának, de valahol mégis ezt érzik az emberek, és dacot vált ki belőlük. Hiszen nem ők tehetnek róla, hogy valakinek rosszabbul megy, miért kellene lelkifurdalásuk legyen, pl. mert az ő párjuk nem issza el a pénzt, vagy nekik nem lett gyerekük, és ezért több pénzük maradt.

magukra.

2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem is olyan rég volt egy kérdésem kitöröltettem, mert sorra kaptam a bunkó válaszokat. Sulival volt kapcsolatos, arról szólt, hogy elvették tőlünk az ingyenes tankönyvhozzájárulást de még így se tudjuk hogyan fizessük ki a könyveket, mit tegyünk?


Na most nem kezdtem el rimánkodni hogy mi meg hogy.. erre már jöttek olyanok hogy nem igaz, hogy nem tudom megértetni a szüleimmel hogy kell rá a pénz, meg hogy biztos van csak figyelem felkeltés céljából írok ilyeneket, meg hogy miért ilyen fontos ez nekem, akkor nem értik miért kell hisztizni stb. Nem értem... tanácsot kértem és akkor ilyeneket kapok vissza. Na ekkor írtam le hogy mi a helyzet nálunk és akkor jött hogy nem kéne ennyi minden kitalálni stb.

2013. aug. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!