Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek minden hisztinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek minden hisztinek számít, ha egy lány véletlenül nem mosolyog? Mire mondjátok hogy hiszti?

Figyelt kérdés
Én specjel szinte utálom ezt a szót,mivel körülöttem minden pasi lépten-nyomon ezt mondja mindenféle olyan dologra,ami nekik nem tetszik,vagy ellent mondunk,vagy kérdezünk,vagy vitázunk:D
2010. ápr. 12. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem,en azt mondanam hisztinek,amikor egy lany nyavalyog,jaj istenem nem tudom mi,jaj de rondan nezek ki,elfojt a sminkem,mindenert csak kenyeskedik,vagy ha olyan dologert veszekedik aminek semmi ertelme,nem tudom pontosan elmeselni,de nagyjabol erted te is.


21/F


clyde

2010. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A válaszok:


1. Nem számít minden hisztinek.

2. Az a hiszti, ha ok nélkül, vagy minimális okkal csinálod a fesztivált.


Mellesleg ha minden pasi lépten-nyomon azt mondja, hogy hisztis vagy, lehet, h az vagy, nem?

2010. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.Lehet,hogy valóban az vagy.Te tudod,szoktál-e ok és előzmény nélkül felháborodni dolgokon,vagy belekötni dolgokba,nyávogni,panaszkodni,sírni,vagdalózni,vagy túlozni.Ha nem,akkor normális vagy,és nincs baj Veled.
2010. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is igazán magamra mondom:D Belekötni szoktam a dolgokba,de tényleg csak mókázásos kötözködés szintjén...Szóval nem rólam van szó.Inkább egyik barátnőm pasija az,aki ilyen,hogy mindent hisztinek vesz.Bár lehet azért mert már unja a lányt...:S
2010. ápr. 13. 00:24
 5/6 A kérdező kommentje:
ma 00:03-nak: azért szokták rám mondani,hogy hisztis vagyok,jobban mondva 1 ember,történetesen egyik közeli barátom,mert haverok lévén kötetlenebbül beszélünk egymással,ennél fogva azért nem teszünk lakatot a szánkra.Csakhogy ő nagyon bunkó tud lenni,és ha a sértegetést túlzásba viszi(pl. rohadt k*rva,meg ha csak simán halmozza a sértéseket),akkor azt igenis szóváteszem.Szeretek a pasikkal beszélgetni,hülyéskedni,de ettől még én nő vagyok és nem vagyok hajlandó eltűrni,ha valaki ezt figyelmen kívül hagyja.Ezért kérdeztem,hogy miért hiszti minden,ami nekünk nem feltétlenül esik jól és szóvá is tesszük pl.
2010. ápr. 13. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvéded magad,kiállsz magadért,és elmondod a véleményedet,az teljesen más.Egy normális férfi csak azt veszi hisztinek,ami már tényleg az a kategória.A bunkók így akarnak feléd kerekedni.Nem kell foglalkozni velük,vissza kell szólni,és a sarkadra állni,aztán hadd mondják!Csak azért teszik,hogy elhallgattassanak.Egyébként én a helyedben szóba sem állnék ilyen stílusú bunkó emberekkel!Durva egy lányt csak úgy dühből leku..ázni.
2010. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!