Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a cigányoktól?

Ti féltek a cigányoktól?

Figyelt kérdés
Vagy mi más okotok van arra, hogy ennyire rasszisták legyetek?
2013. aug. 13. 17:54
1 2 3
 11/27 Mysticista ***** válasza:
nem félek. féljenek ők tőlem!!
2013. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
IGEN...én kifejezetten félek tőlük egy ismerősöm fiát leszúrták engem meg két lány minden ok nélkül leköpött...egy barátnőmet kirabolták
2013. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én nem félek a cigányoktól.
2013. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ENNYI VÁLASZ UTÁN, KÉRNÉNK A KÉRDEZŐ KOMENTJÉT!??
2013. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
13%
Van egy antifaces videó, amiből most idézek. Higgyétek el, tanulságos lenne. "Csináljak videót és alázzam meg a kedves tisztességes roma ismerőseimet (IGEN NEKEM ILYENEK IS VANNAK) mert az ország egy másik pontján megrúgott és kifosztott az egyik? Engem ez egyáltalán nem érint. Aki ezt tette velem az egy ... volt. ismétlem, egy ... . És nem az összes." De azért utáljuk csak őket. Úgyis magyarok vagyunk.
2013. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
azért mert már a gyerekeket is félelemben tartják ezért utálom őket!pl: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__46751..
2013. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
91%
utálom öket mint a szart
2013. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező,te cigány vagy?

Az "ennyire rasszisták" megállapítást honnan veszed? Csak megerősíteni tudom,hogy a cigányok között kiemelkedően sok bűnöző,antiszociális egyén van,és igen,tartok tőlük többszöri saját tapasztalat alapján is.A rasszizmust ne keverjük ezzel össze,hiszen nem a cigányokról,mint egész népcsoportról van szó.Aki pusztán bőrszín,faji hovatartozás alapján elítéli az adott népcsoport minden tagját,az valóban rasszista.Az érintett,bűnöző életmódot élő cigányok igenis felelősek a saját tetteikért,és ennek tudatában is vannak,ne csodálkozzanak,ha nem ölelik őket kebelre.

2013. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, világéletemben belém közöttek az utcán fényes nappal. Taperolás, perverz beszólások, biciklim megrángatása velem együtt, sajnos ezzel kellett felnőjjek egy relatív kulturált városrészben a '80-'90-es években.

S ennél sokkal durvább esetek történtek meg másokkal.

És az igazságügy? B...szik rájuk, sőt már a rendőrséggel haverek sok helyen. Amikor az igazságügy olyan lesz, mint a középkorban, akkor lesz itt az embernek bizodalmuk.

2013. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindig próbálok békés lenni és nem utálni mindet, de amikor a teli villamoson már harmadszor mondja hogy üljek az ölébe vagy megbas*zkod, nos az nem túl kellemes... 15/l
2013. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!