Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a cigányoktól?

Ti féltek a cigányoktól?

Figyelt kérdés
Vagy mi más okotok van arra, hogy ennyire rasszisták legyetek?
2013. aug. 13. 17:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Smylej,Te biztos hogy nem vagy Magyar,csak itt élősködsz,madarat tollárol...
2013. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nos igen, lehet hogy csak "élősködök", és igen is büszkén felvállalom hogy Magyar vagyok. Egyébként nem tudom miért kell belémkötni hogy ez a véleményem a fajgyűlölésről. Lehet őket utálni, és én is sokszor félek tőlük de nem a nemzetisége alapján kell elítélni valakit. Az osztályomba is hárman járnak, és remekül megvagyunk velük, ráadásul a családjuk sem "közveszélyes". De gyarapítsuk csak Magyarország hírnevét ami a fajgyűlölésről, mindenki más utálásáról híres.
2013. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem a nemzetiségük meg a bőrszínük miatt ítéli el őket,hagyjátok már ezt a baromságot könyörgöm...

Magyarországon semmilyen rasszizmus nincsen

Az nem rasszizmus ha szembejönnek veled és átmész az út másik oldalára mert félsz hogy a retkek belédkötnek,vagy nem akarsz a közelükbe költözni mert akármilyen környéket hetek alatt totálisan lelaknak és minden szemétben szarban meg vizeletben fog úszni utánuk

A rasszizmus a bőrszín alapján történő hátrányos megkülönböztetést jelenti,itt senki sem emiatt utálja őket hanem az állati viselkedésük és életmódjuk miatt

Én is rühellem őket mint a szart,de nem az EGÉSZ cigányságot,amelyik normálisan él és próbál a társadalom hasznos tagja lenni mint a többi normális ember azokkal semmi bajom ők senki utálatát nem érdemlik meg,hanem csak a totálisan igénytelen,ablakon kiszaró,kötekedő,ingyenélő rétegüket

Magyarország ezt a "hírnevet" meg nem annak köszönheti hogy itt nagyobb arányban lenne jelen a rasszizmus mint a többi országban,ezt a jogvédők keltik akik hazugságokat sivítoznak szét egész Európában,meg a sok ballibsi politikusunk,nem tudom szoktatok e ep-s közvetítéseket nézni de nekem néha a bicska nyílik a zsebemben amilyen mocskos hazugságokat mondanak ezek néha

2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Mocsok az összes uttálom őket
2014. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Swine Scorpion ***** válasza:
Az hogy éppen a cigányok ilyenek az csak véletlen! Ha mondjuk a kínaiak vagy szerbek lennének ilyenek akkor őket utálnánk! Nekem van rossz tapasztalom mindenkivel (Veszprém megyei vagyok, ígyhát nem sok cigánnyal találkozok) Magyarral és cigánnyal is. Van dolgozó cigány ismerősöm SŐT! Egyszer a suliban valami idióta nekemlökött 1 másik idiótát, nem tudtam felkelni mer ideiglenesen nem tudtam mozgatni a lábam és egy 3-szor bukott tipikus gangxta cigány jött oda segíteni, miközben a tanárokat baromira nem zavarta!
2014. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Fajtától nem félek. X Létszám+rossz szándék kombó. Na attól félek. Fajtától függetlenül.
2022. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tartok is tőlük, ha csak tehetem, a közelükbe se megyek, mert az élő fába belekötnek a rohadékok. Kivétel nélkül kéne az összeset kiirtani ! Gyűlölöm őket , mint a szart.
2022. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!