Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy végre ne...

Mit tehetnék, hogy végre ne csak az anyja seggébe legyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit egy éve ismerek,és nagyon jóba lettünk ! ő 13 éves én 14 vagyok! És az anyja egyszerűen nem akar megengedni neki semmit! Már talizni sem nagyon tudunk! Ma úgy volt hogy elmegyünk egyet sétálni és utána ott alszok náluk! És az anyja kitalálta hogy nem akar minket kettesbe hagyni éjszaka,mert neki el kell menni,mert mi még kicsik vagyuk -.- istenem mit csinálhatnánk mi az éjszaka közepén?
2013. júl. 26. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Egyedül lennétek otthon? Én sem engedném.
2013. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mindketten lányok vagyunk!
2013. júl. 26. 12:10
 3/23 anonim ***** válasza:

Egyelőre még gyerekek vagytok, akármennyire is fáj ezt hallani, tudom. De nem te vagy az anyja és nem te szabod meg, hogy mit engedhet meg neki az anyja vagy mit nem.

Hozzád nem tud átmenni? Akkor együtt is lennétek és gondolom, hogy nálatok lenne otthon valaki, úgyhogy az ő anyukája is nyugodt lenne.

2013. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ő már aludt itt nem is régen! igazából csak mamám volt itthon de ő be sem jött csak aludt! de nem értem miért nem lehet ezt megengedni? felelősségteljesek vagyunk és ezt elvileg az ő anyukája is tudja de lehet nem ismeri a saját gyerekét..mert az én anyukám megenged szinte bármit ,ert tudja hogy megbízható vagyok,és nem okoztam még eddig neki csalódást..a barátnőm meg ez a jókislány fajta hogy nem értem az anyját
2013. júl. 26. 12:13
 5/23 JulesM111 ***** válasza:
0%

Egy kis nyelvtan: megy az anyja seggébe, (hová) az anyja seggében van (hol?) xD


Vannak ilyen szülők, sokat nem tudsz tenni ellene, ez az a szitu, mikor mindegy mit csináltok, a konfliktus garantált. Támogasd barátnődet, légy vele együttérző, egy picit alkalmazkodjatok együtt az anyja szeszélyeihez, és várjatok türelemmel, ha idősebbek lesztek, hátha a féltős mamika egy picit enyhül, vagy akkor már egy picit nagyobb erővel külthetitek el a p...ba.

2013. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy nem egyformán élnek az emberek. Téged másként nevelnek a szüleid, mint a barátnődet.Ebben az esetben csak a barátnőd tud kitartóan valamit is változtatni. Ez az ottalvásos dolog meg annyira nem igazán fontos. Ebben a helyzetben meg kell elégedned a találkozásokkal.
2013. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen, ebből is látszik, hogy mennyire felelősségteljes, érett lányok vagytok.

Nem érted meg, hogy vannak olyan helyzetek, amit csak egy felnőtt tud kezelni. Igen, lehet, hogy nem történik semmi egész éjszaka. De bármi előfordulhat!

2013. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! az a baj,hogy amikor próbálom ezt megbeszélni vele a telefonba alig bír megszólalni és elegem van belőle mintha nem is lenne rám kiváncsi! igen lehet hogy nem ő tehet erről az egészről de sajnos ez az anyukája aggodalmaskodása a barátságunkra megy ...és rajta kivül nincs mégegy ilyen megbízható barátnőm mint ő..csak nemtudom mit vár mit csináljunk 14 évesen? babázzunk? vagy homokozzunk? az a baj hogy a barátnőm alig oszt meg valamit az anyukájával emiatt nem is nagyon ismeri a saját gyerekét...nem tudja elfogadni hogy már nem 10 éves
2013. júl. 26. 12:18
 9/23 anonim válasza:
Van szerintem három fajta szülő van. Van, aki nagyon aggódik a gyereke miatt és szinte alig enged meg neki valamit. Van, aki hagyja a gyereket kibontakozni mondván, hogy csinálj, amit jónak látsz, gyermekem, de ha hülyeséget csinálsz, akkor viseld a következményeit. Illetve van, aki nem is foglalkozik a gyerekével. Nekem szerencsére a második típus jutott és boldog vagyok, hogy a szüleim ilyennek neveltek. Ezzel Te semmit nem tudsz kezdeni. Egy 14 éves gyerek még nem fog meggyőzni egy felnőttet. Majd 16 éves korod körül kezdenek komolyan venni. Addig marad a túlélés. Azért a séta még állhatna. Arra a pár órára is látnátok egymást. ;)
2013. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! lehet hogy igazad van,tényleg bármi megtörténhet..de mást aminél talán sokkal nagyobb veszélynek vagyunk kitéve oda elengedi..furcsa a gondolkodásmenete..az utcán is bármi történhet..és a strandon is..akkor oda miért engedi el? maga se tudja már szerintem mit miért tesz
2013. júl. 26. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!