Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendetlen vagyok NŐ létemre,...

Rendetlen vagyok NŐ létemre, mit tegyek (25/L)?

Figyelt kérdés

Sajnos szörnyen rendetlen vagyok, amióta csak élek.... Egyszerűen nem szeretek és lusta is vagyok takarítani, ha mégis ráveszem magam, akkor 1 napig tart megint mindent széthagyok, nem rakom a helyére.

Amúgy a kupiban nem érzem jól magam, de lustább vagyok annál, hogy tegyek ellene.... :(

Ez nagyon elkeserít, mert nem állapot és szégyellem is dolgot.

A legnagyobb probléma, hogy 3 éve együtt élek a párommal, aki meg rendezett típus és folyamatosan veszekszünk a takarítás miatt. Mindig panaszkodik, hogy megint mi van már itthon. Lecsöpögtettem a konyhapultot, nem töröltem le, az lámpát égve hagytam, ragad a padló, megint poros minden. Ha nagyon megunja akkor nekiáll takarítani. Én ilyenkor mindig segítek neki, mert ha közösen csináljuk, akkor azért nagyobb kedvem van a dologhoz.

Főzés után egyszerűen gyűlölök elmosogatni, mindig várok vele pár órát, de addigra a párom már kikészíti magát, hogy úszik a konyha. Mindig nyugtatom, hogy az is meglesz, csak most még erőt kell rá gyűjtenem.

Tudom hogy röhejes vagyok, de egyszerűen én ilyen vagyok....Azonban ez tönkreteszi a kapcsolatomat... Mi amúgy más miatt nem szoktunk vitázni, csak a takarítás.


Hogy lehetnék rendezettebb, erre van valami módszer, vagy én mindig ilyen trehány leszek nő létemre?



2013. aug. 21. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha már te magad tudod h ilyen vagy,felismerted,h ez így nem jó próbálj tenni ellene. elhatározás kérdése! kitartás! ha a párod lássa,h igyekszel, elnézőbb lesz szerintem. próbálj változtatni, nehogy ez miatt menjen tönkre a kapcsolat :) sok sikert! :) 21L
2013. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom,az eseted reménytelen! Soha nem fogsz megváltozni! Én már csak tudom ,mert sok-sok évet leéltem így,én is ilyen vagyok! Csak ha már nagyon muszáj akkor csinálok rendet! Találj egy olyan pasit aki annyira szeret,hogy elvisel!:) Van ilyen!:)
2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs módszer. Senki nem tud rávenni életmód váltásra magadon kívül. Döntsd el, hogy változni akarsz, mert anélkül itt adhatunk akármilyen tanácsot/áldást, úgysem fog hatni.
2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen én változtatni szeretnék, mert a párom számomra a tökéletes férfi és nem akarom emiatt elveszíteni.

Amiatt is sokat aggódok, h mi lesz ha már lesznek gyerekeink. Hogy fogom őket gondozni, akkor még több munkám lesz. Nem akarok rossz anya lenni. :(

Szeretnék rendezett, igazi háziasszony lenni!

2013. aug. 21. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg szánd el magad és változtass, mert senki nem fog helyetted! :)
2013. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Meg ne halljam hogy lusta vagy te, te..... Na ne félj, mi az, hogy te nem tudsz kitakarítani? Mi? Én járok harmonikázni, meg minden, nekem sincs sok időm iskolaidőben,

mégse vagyok lusta elcipelni a 16 kg-os hangszert.

Vegyé' erőt magadon de mindjárt! El nem tudom viselni az ilyen embert, mi az, hogy lusta? Ejjh

2013. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!