Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 50 körül mi történik a férfiak...

50 körül mi történik a férfiakkal? Depresszió? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

48 éves a férjem,befelé fordul,nem beszél,most már a gyerekekkel sem beszél,velem sem.telefont nem veszi fel,üzire nem válaszol....nagyon nagyon ideges vagyok.

(tudom,h jól van,mert jelenleg külföldön dolgozik,mint vállalkozó)semmi sem jó neki,semmitől sem boldog.a legfontosabb,nem tudom kezelni!!!!!!!!!!!segtsetek


2012. nov. 26. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a kora miatt van, nem törvényszerű hogy 50 körül befordulnak.

Nyilvánvalóan van valami lelki problémája. Én megpróbálnék vele leülni egy nyílt, mély beszélgetésre.

Esetleg ha hajlandó rá, akkor szakemberhez kéne fordulni, mielőtt teljesen elhatalmasodik felette.

2012. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már rég másik nővel van. Ezért nem válaszol.


A férjünktől/feleségünktől NEM szakadunk el!

2012. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Bárcsak másik nővel lenne,de sajnos nem....így és ezért aggaszt a dolog nagyon....
2012. nov. 26. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi van? Te azt sajnálod, hogy a férjed nem csalt meg?


Tiszteled te magad eléggé?

2012. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor legalább tudnám,hogy mi van....de itt nagy a baj!!!!!!!!!nagyon nagy!!!!!!!!inkább egy nő,mint egy öngyilkosság....
2012. nov. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!