Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék egy...

Hogyan szerezhetnék egy barátnőt akivel esténkénk el lehetne menni sétálni? Van még ilyen lány? Mert eddig mindig defektesekkel hozott össze az élet:D

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a neten :-)
2013. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fele más vèleményem van róla..ismertem mâr meg ott lânyokat de mind csak jellemtelen ember volt:/
2013. jún. 22. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
a net gaz.én is ott vagyok,de vagy nem akarnak semmit vagy csak szex.
2013. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszolò:)

Én pont nem az vagyok aki csak szexet akar...de nem tudom hogy te milyen szemléletû ember vagy.

2013. jún. 22. 19:20
 5/10 anonim válasza:

Tudom ajánlani az internetet. Mi is ott találtunk egymásra. Jövő nyáron lesz az esküvő, négy éve együtt vagyunk.


Még annyit hozzá, hogy mi nem randi céljából találkoztunk, hanem edzőtársat kerestünk mindketten. Én kick-box és karate edzésekre jártam akkoriban, párom pedig kungfura és thai boxra járt.


Mellesleg 24 éves lány vagyok, és szeretek esténként sétálni, hétvégente sütit sütni, hétköznap meló után pedig CS-zni, WoW-ozni, edzeni. Most így elolvasva látom, hogy én is defektes vagyok... :D


Na mindegy. Nem feltétlen randizás céljából kell találkozni lányokkal, hogy abból legyen valami. Én akkor nem is akartam semmilyen kapcsolatot, mert akkor volt vége egy másiknak, ami hosszú és fájdalmas volt... Aztán mégis mi lett belőle rögtön az első találkozás után :D


Ne add fel a keresést. Az internet nagyszerű lehetőségeket rejt, csak meg kell találni. De a buszmegállóban is közlekedj nyitott szemmel, hátha...

2013. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

nem akarlak elkeseriteni, de egyre nehezebben :-(

Az emberek mások lettek! :-(

Azért az jó, hogy némelyek már visszafordulnak.

Lassan többet beszélgetnek, megismerik a másikat, segitenek rászorulókon.....

Sokan vágynak rá, és ilyen beállitottságu, ilyen felfogásu emberre mint Te is vagy.

Nem veszett fejsze nyele.

Nem tudom tanulsz, vagy dolgozol már?

Az egyik gyerekem fővárosba járt suliba, a buszon ismerkedett meg a feleségével.

A másik barlangászni járt, és ott találtak egymásra.

MOst eszembe jutott pl. olyan (nem biztos, hogy befutó az adott helyzet, de próbát megér)

vásárolsz valahol, látod valaki, aki Neked mondjuk szimpatikusnak tünik megkérdezel Tőle valamit, kérj Tőle tanácsot (mittomén ne haragudj, tudnál segiteni, ezt meg azt szeretnék, szerinted ez jó lenne? vagy nem próbáltad még ezt- vagy azt. mondjuk egy yoghurtot, vagy mittomén mit)

légy előzékeny, udvarias, és aki vevő a "TE FÉLE STILUSRA" venni fogja az adást, ha éppen nem foglalt.....

most hirtelen ez jutott eszembe.

Amit irtál, hogy "mert mindig defektesekkel hozott össze az élet :-D" nagyon tetszett. Jót derültem rajta!!!! :-D

gondold végig, hogy a "defekteseket" hogy szedted össze.

Na ugy ne próbálkozz :-D

üdv. :-)

sok sikert! vannak akik nem defektesek!!!!!

2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez a defektes dolog nálam alapvető:D

Aki nekem az esetem arról kiderül hogy egy megjátszós manipulátor:D

2013. jún. 25. 10:31
 8/10 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

akkor még a korodból adódóan nem vagy elég jó emberismerő. Az ilyen tulajdonság ritkán születik az emberrel.

A tapasztalat, az évek mulása által szert lehet tenni rá.

Véleményem szerint a lányok alapjáraton romantikusak,csak ez a romlott világ nem igazán kedvez a romantikának!!!

Tán még ciki is romantikusnak lenni. Fiu oldaláról főleg! Pedig ha tudná a sok hazug bájgunár, amit Te tudsz!


Járj nyitott szemmel.


Az internet véleményem szerint erre nem alkalmas.

Beszélgetni, ismeretséget kötni persze lehet. Az nem ördögtől való!


Véleményem szerint értékes, szeretni való emberke vagy.(már amit az általad irt két sor alapján én gondolok)


Hogyannal kapcsolatban még nem jutott eszembe semmi, majd ha alapjáraton vagyok, és beugrik bármi ötlet leirom :-)

Üdv. :-)

2013. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves jelzöket de az a baj hogy nem vagyok érdekes ember:D....Söt:D...De a koromat nem árulom el.
2013. jún. 26. 11:35
 10/10 gömbicica ***** válasza:

Nem vagy érdekes ember???

Nincs három füled? Aztaaaa! Pedig akkor milyen érdekes lennél :-)

Toll sincs a fejeden?

Hát tényleg nem vagy érdekes ember.

Viszont kortalan vagy! :-) ez is valami!


Üdv. :-)

2013. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!