Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nagyon nehéz?!

Fiúk nagyon nehéz?!

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, ne vegyétek tolakodásnak, de: Miért nem lehet úgy pisilni, hogy ne legyen csupa sárga pötty a WC fala, a WC perme, a padló, ülőke alja? Ha kicsit több sör gurult le vagy éjjel félálomba vagytok, legalább akkor, miért nem lehet ráülni? Néztétek már milyen gusztustalan? Takarítottátok el magatok után a heti vizeletet a csempéről, meg egyebek? Itt lehettek őszinték, nem kell hazudni, hogy jajj én letakarítom, persze én ráülök, én meg Lady Gaga vagyok. Anonim oldal!

TISZTELET A KIVÉTELNEK! Tudom, nem minden pasi ilyen, de én az ilyenek válaszát várom elsősorban.

Köszi.


(Nem egyedülálló pasik véleményét várom elsősorban, nyilván ők vagy nem csinálnak maguknak plusz munkát és leülnek, vagy kitakarítanak mivel nincs nő a háznál. Egyértelmű).



2013. szept. 9. 15:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk a fiúk mind ülve pisilnek, pedig anyu takarít. A barátom is. Néha rosszaságból/lustaságból szokott a mosdókagylóba, de mindig szépen letakarítja, úgyhogy nem szólok érte. Legyen neki gyereknap. Szóval én sem igazán értem, mért kell körbepisilni a vécét. Nálunk ez nem probléma.
2013. szept. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nős férfi vagyok.Otthon mindig leülök pisálni,és soha nem huggyozom körbe a wc-t.Amúgy milyen az alsó meg a felső öblítésű wc?Mert lapos meg mély öblítésűről már hallottam.:)
2013. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

A mosdóba hugyozós kölök vagyok:


És ha valakinek nyugalmi helyzetben nem elég hosszú a töke az mit tegyen?(Állva 16,5 centi, ernyedten 8).Mert rövid ernyedt kukival van hogy ülve is félrehugyozok!Nekem a kád vált be és lehet velem vitatkozni, lehet engem üldözni de én ezentúl is a kádba fogok hugyozni

2013. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ên mèg azt hittem milyen ègő ès,hogy egyedül vagyok a kagylòba ès egyèb helyekre hugyozással.



A règi melôhelyemen a szőlő tövère pisslantottam.Egyszer jött a főnöknőm anyja Nèmetorszàgbòl....sz@rrà dîcsérte,hogy milyen különleges ez a szőlő mert ilyet nem evett mèg.


Az tuti.:)

2013. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem gondoltam hogy ennyi tirpák van.Oda huggyozik ahol éppen rájön.A mosogatóba vagy a mosógépbe is belepisáltok?Melegen ajánlom a konnektort!:)A 380V-be a legkényelmesebb.
2013. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
12-es! Erre a WC típusokra én is kíváncsi lennék! :)
2013. szept. 11. 13:00
 17/29 anonim ***** válasza:
Sz@tjatok árnyèkszèkbe!
2013. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nálunk se ül le senki, néha még az ülőke ülő része is dzsuvás, pedig felhajtják.. .
2013. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
79%

Férfiember állva hugyozik, és kész. Nem vagyok se nő, se bu,zi, hogy leüljek. (Jön a lepontozás, nem baj).


Egyébként a gondot egyrészt a visszapattanó cseppek okozzák, másrészt néha meglepő irányban indul el a cucc. Jó kép a témában: [link]


A takarítás részéhez: igen, takarítottam el magam után. Most kollégiumban élek, ahova jár takarítónő, szóval most nem.


Viszont ezen a mosdóba meg kádba hugyozáson nagyon kiakadtam. Komolyan oda pisáltok, ahol később fürdötök, vagy fogat mostok?!

2013. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Nem tudom, mikor ülve próbáltam hozzáért a gyík a fajanszhoz, ez számomra undi, vagy nyúljak a lábam közé és nyomjam hátra? Minden tiszteletem a nőké, ha mellé megy én feltakarítom, de az én feleségem10 év alatt egyszer sem panaszkodott arra, hogy a csempe lemosása vagy a deszka takarítása számára probléma, a gyereket is kimosta a szar..ból mikor kicsi volt. Amúgy meg nem hiszem, hogy az a heti 10 perc csempe, wc takarítás amit én is megcsinálok olyan baromi megterhelő lenne. Nekünk is van olyan ismerősünk akinek otthon ülve kell mert az asszonynak derogál takarítani, mikor erre rákérdeztem a feleségem azt mondta inkább takarítok, de az én férjem ne pisáljon úgy mint egy nő.
2013. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!